FB pixel TP pixel
In a Dark Place
In a Dark Place

Temnota dětské duše

In a Dark Place
Lucembursko | 2006 | Horory | Duchové | 95 minut

Anna má novou práci. Bude se starat o dvě malé děti v odlehlém domě, obklopeném nádhernými lesy. Obě děti, Miles a Flora jsou sladké a okouzlující. Tato idyla se ale vytrácí, jakmile Anna zjišťuje znepokojivé skutečnosti. Její předchůdci zemřeli za záhadných okolností. Navíc v záblescích vidí různé ...

Anna má novou práci. Bude se starat o dvě malé děti v odlehlém domě, obklopeném nádhernými lesy. Obě děti, Miles a Flora jsou sladké a okouzlující. Tato idyla se ale vytrácí, jakmile Anna zjišťuje znepokojivé skutečnosti. Její předchůdci zemřeli za záhadných okolností. Navíc v záblescích vidí různé postavy. Jsou to bývalé chůvy, které jsou nyní mrtvé. Tyto postavy mají vražedné úmysly a Anna pochopí, že životy a duše obou dětí jsou v ohrožení. Anna se proto musí pustit do boje s temnými silami, aby očistila duše obou dětí. Temnota dětské duše je vynikající duchařský horror, plný napětí a ponuré atmosféry.

Temnota dětské duše obsazení

Herci: Leelee Sobieski, Tara Fitzgerald, Christian Olson, Gabrielle Adam

Režie: Donato Rotunno

IMDb  44 % Kinobox  41 % Temnota dětské duše CSFD 41 %

Temnota dětské duše online

Sledovat Temnota dětské duše online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Temnota dětské duše online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Temnota dětské duše dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Temnota dětské duše recenze a hodnocení

Ve filmu Temnota dětské duše hrají Leelee Sobieski, Tara Fitzgerald, Christian Olson, Gabrielle Adam.

Film Temnota dětské duše režíruje Donato Rotunno.

Film Temnota dětské duše má 95 minut.

Film Temnota dětské duše můžete vidět na Voyo.

Film Temnota dětské duše je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.