FB pixel TP pixel
The 12th Man
The 12th Man

Ten dvanáctý

The 12th Man
Norsko | 2017 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 136 minut

Píše se rok 1943. V Norsku, severně od polárního kruhu, dvanáct bojovníků odboje přepravuje na rybářské lodi náklad výbušnin. Doplují do Severního moře, aby mohli bojovat proti Němcům, kteří okupují jejich zemi. Když zakotví na pustém fjordu, jsou zrazeni krajanem a napadeni německou minolovkou. Jed...

Píše se rok 1943. V Norsku, severně od polárního kruhu, dvanáct bojovníků odboje přepravuje na rybářské lodi náklad výbušnin. Doplují do Severního moře, aby mohli bojovat proti Němcům, kteří okupují jejich zemi. Když zakotví na pustém fjordu, jsou zrazeni krajanem a napadeni německou minolovkou. Jedenáct z nich je zajato, mučeno a zabito. Pouze dvanáctý muž se dostane pryč. Film sleduje útěk Jana Baalsruda, který se zapsal do dějin jako jeden z neuvěřitelných příběhů o přežití během druhé světové války.

Rent 4,99 €

Hrají: Thomas Gullestad, Jonathan Rhys Meyers, Marie Blokhus, Mads Sjogard Pettersen, Martin Kiefer, Vegar Hoel, Hakon Thorstensen Nielsen

Režie: Harald Zwart

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Ten dvanáctý online

Sledovat Ten dvanáctý online můžeš na DaFilms, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ten dvanáctý online, zda je ke stažení a zda má Ten dvanáctý dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 18. 12. 2023
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 6. 2019
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 299 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ten dvanáctý recenze a hodnocení

Ve filmu Ten dvanáctý hrají Thomas Gullestad, Jonathan Rhys Meyers, Marie Blokhus, Mads Sjogard Pettersen, Martin Kiefer, Vegar Hoel, Hakon Thorstensen Nielsen.

Film Ten dvanáctý režíruje Harald Zwart.

Film Ten dvanáctý má 136 minut.

Film Ten dvanáctý můžete vidět na DaFilms, iTunes.

Film Ten dvanáctý je online na DaFilms, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.