FB pixel TP pixel
The Texas Chainsaw Massacre
The Texas Chainsaw Massacre

Texaský masakr motorovou pilou

The Texas Chainsaw Massacre
USA | 2003 | Texaský masakr motorovou pilou | Horory | Slasher | 98 minut

Skupinka vysokoškolských studentů z texaského Austinu si vyrazí na výlet do Mexika, kde si hodlají pořádně užít. Adrenalinový trip, který zažijí, se však značně liší od toho, co si vysnili. Cestou Kemper (Eric Balfour) se svou přítelkyní Erin (Jessica Biel) a jejich kamarádi Pepper, Andy a Morgan na...

Skupinka vysokoškolských studentů z texaského Austinu si vyrazí na výlet do Mexika, kde si hodlají pořádně užít. Adrenalinový trip, který zažijí, se však značně liší od toho, co si vysnili. Cestou Kemper (Eric Balfour) se svou přítelkyní Erin (Jessica Biel) a jejich kamarádi Pepper, Andy a Morgan narazí na zkrvavenou dívku, která – když se ji snaží dopravit do nemocnice - před jejich očima spáchá sebevraždu. Vyděšení kamarádi se obrátí na místního šerifa Hoyta a když se u něj nedovolají pomoci, rozhodnou se zjistit, co se děje. Netuší, že se tak vystavují smrtelnému nebezpečí: v texaském okrese Travis řádí psychopatický Thomas Hewitt, který své oběti likviduje motorovou pilou. Je jedním ze členů šílené rodiny s kanibalskými sklony, která ve starém domě provozuje své sadistické hrátky. Hrdinům nezbývá, než se pokusit z děsivého místa vyváznout na vlastní pěst. Souboj na život a na smrt začíná - a je jasné, že ne všichni z něj mohou vyváznout živí.

Hrají: Jessica Biel, Jonathan Tucker, Erica Leerhsen, Mike Vogel, Eric Balfour, Andrew Bryniarski, R. Lee Ermey

Režie: Marcus Nispel

IMDb  62 % Kinobox  61 %

Texaský masakr motorovou pilou online

Sledovat Texaský masakr motorovou pilou online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Texaský masakr motorovou pilou online, zda je ke stažení a zda má Texaský masakr motorovou pilou dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Texaský masakr motorovou pilou zajímavosti

Rozpočet
9 500 000 $
Tržby v českých kinech
7 925 968 Kč
Návštěvnost v českých kinech
89 652 diváků

Texaský masakr motorovou pilou recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
01.01.2016 1:00:00

Rezba. Ale nic vic.

 50 %

Tvůj názor na Texaský masakr motorovou pilou?

Ve filmu Texaský masakr motorovou pilou hrají Jessica Biel, Jonathan Tucker, Erica Leerhsen, Mike Vogel, Eric Balfour, Andrew Bryniarski, R. Lee Ermey.

Film Texaský masakr motorovou pilou režíruje Marcus Nispel.

Film Texaský masakr motorovou pilou má 98 minut.

Film Texaský masakr motorovou pilou měl rozpočet 9 500 000 $.

Film Texaský masakr motorovou pilou vidělo v českých kinech 89 652 diváků.

Film Texaský masakr motorovou pilou můžete vidět na Voyo.

Film Texaský masakr motorovou pilou je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.