FB pixel TP pixel
Texas Chainsaw 3D

Texaský masakr motorovou pilou 3D

Texas Chainsaw 3D
USA | 2013 | Texaský masakr motorovou pilou | Horory | Slasher | 92 minut

Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Tex...

Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká.

IMDb  48 % CSFD  46 %

Texaský masakr motorovou pilou 3D online

Sledovat Texaský masakr motorovou pilou 3D online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Texaský masakr motorovou pilou 3D online, zda je ke stažení a zda má Texaský masakr motorovou pilou 3D dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 2. 10. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

Texaský masakr motorovou pilou 3D obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Texaský masakr motorovou pilou 3D, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Texaský masakr motorovou pilou 3D postavy.

Texaský masakr motorovou pilou 3D recenze a hodnocení

Tvůj názor na Texaský masakr motorovou pilou 3D?