FB pixel TP pixel
The Newsreader
The Newsreader

The Newsreader

The Newsreader
| 2021 | 61 minut

Newsreader je zasazen do víru komerční televizní redakce v roce 1986. Dale Jennings je pilný mladý reportér, který se zoufale snaží stát čtenářem zpráv, a Helen Norvillová je notoricky obtížná hvězdná čtenářka, která je odhodlaná vybudovat si důvěryhodnost. Během tří měsíců tato dvojice pokrývá mimo...

Newsreader je zasazen do víru komerční televizní redakce v roce 1986. Dale Jennings je pilný mladý reportér, který se zoufale snaží stát čtenářem zpráv, a Helen Norvillová je notoricky obtížná hvězdná čtenářka, která je odhodlaná vybudovat si důvěryhodnost. Během tří měsíců tato dvojice pokrývá mimořádný řetězec událostí od šoku z výbuchu raketoplánu Space Shuttle Challenger, přes humbuk kolem Halleyovy komety a složitosti krize kolem AIDS. Vytvoří se hluboké pouto, které převrátí jejich životy a promění samotnou strukturu nočních zpráv.

The Newsreader obsazení

Herci: Anna Torv, Guy Berryman, James Dean Bradfield, Sam Reid, Will Champion, William McInnes, Michelle Lim Davidson, Liam Gallagher, Marg Downey, Tony Iommi, Chum Ehelepola

Režie: Hannah Berryman

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Newsreader online

Zde ti nabídneme, kde sledovat The Newsreader online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má The Newsreader dabing nebo titulky.

The Newsreader celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít The Newsreader Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V seriálu The Newsreader hrají Anna Torv, Guy Berryman, James Dean Bradfield, Sam Reid, Will Champion, William McInnes, Michelle Lim Davidson, Liam Gallagher, Marg Downey, Tony Iommi, Chum Ehelepola.

Seriál The Newsreader není zatím nikde online.

Seriál The Newsreader není zatím kde sledovat.