FB pixel TP pixel
The Whistleblower
The Whistleblower

The Whistleblower

The Whistleblower
Německo | 2010 | Životopisné filmy | 112 minut

Nejnebezpečnější bývá pravda. Kanadsko-německé drama z neklidného Balkánu.\r Prvotina kanadské režisérky ukrajinského původu Larysy Kondracké, nazvaná Informátorka (2010), vzbudila po svém uvedení značnou pozornost a mj. získala šest nominací na domácí výroční cenu Genie (nejlepší film, scénář, reži...

Nejnebezpečnější bývá pravda. Kanadsko-německé drama z neklidného Balkánu.\r Prvotina kanadské režisérky ukrajinského původu Larysy Kondracké, nazvaná Informátorka (2010), vzbudila po svém uvedení značnou pozornost a mj. získala šest nominací na domácí výroční cenu Genie (nejlepší film, scénář, režie, hudba a ženské herecké výkony v hlavní a vedlejší roli – Rachel Weiszová a Roxana Conduracheová). Její kvality byly oceněny i na několika menších festivalech (Brusel, Palm Springs, Seattle). Tvůrkyně se inspirovala skutečným příběhem nebraské policistky Kathryn Bolkovacové, která se na začátku devadesátých let přihlásila do služby k mírovým sborům OSN na území poválečné Bosny. Tento krutý příběh tehdejší balkánské reality líčí utrpení několika, často nezletilých dívek, jež jsou prodávány do sexuálního otroctví. Kathryn začne rozplétat osud jedné z nich, což ji dovede až k organizátorům nelegálního obchodu. Když na situaci upozorní, dostává se do problémů...(Česká televize)

IMDb  71 %
Voyo
Životopisné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Whistleblower online

The Whistleblower online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

The Whistleblower obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Whistleblower, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Whistleblower postavy.

The Whistleblower recenze a hodnocení

Ve filmu The Whistleblower hrají Rachel Weisz, Vanessa Redgrave, Monica Bellucci, David Strathairn, Nikolaj Lie Kaas, Benedict Cumberbatch, Luke Treadaway.

Film The Whistleblower režíruje .

Film The Whistleblower má 112 minut.

Film The Whistleblower není zatím nikde online.

Film The Whistleblower není zatím kde sledovat.