FB pixel TP pixel
Hannah Arendt
Hannah Arendt

Hannah Arendt

Hannah Arendt
Německo | 2012 | Životopisné filmy | Spisovatelé | 113 minut

Když roku 1961 vstupuje Hannah Arendt do soudní místnosti, aby pro renomovaný New Yorker napsala o procesu s Adolfem Eichmannem, očekává setkání s monstrem. Místo toho však potkává Nikoho – banální průměrnost Eichmanna nesedí k neuvěřitelnému zlu jeho činů. Tento protiklad Arendt na dlouhou dobu zam...

Když roku 1961 vstupuje Hannah Arendt do soudní místnosti, aby pro renomovaný New Yorker napsala o procesu s Adolfem Eichmannem, očekává setkání s monstrem. Místo toho však potkává Nikoho – banální průměrnost Eichmanna nesedí k neuvěřitelnému zlu jeho činů. Tento protiklad Arendt na dlouhou dobu zaměstná. Zpět v New Yorku pročítá stovky stran aktů a diskutuje s přáteli. Od roku 1963 pak vydává sérii článků „Eichmann v Jeruzalémě". Svou tezí o banalitě zla šokuje Arendt celý svět a reakce jsou zničující: autorka je znevažována, objevují se noví nepřátelé a staří přátelé se od ní naopak odvracejí. Přesto zůstává Arendt ve svých postojích neoblomná – protože chce pochopit, i když to často znamená „myslet až tam, kde to bolí".

IMDb  71 % CSFD  74 %

Hannah Arendt online

Sledovat Hannah Arendt online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hannah Arendt online, zda je ke stažení a zda má Hannah Arendt dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 10. 2. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hannah Arendt obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hannah Arendt, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hannah Arendt postavy.

Hannah Arendt recenze a hodnocení

Ve filmu Hannah Arendt hrají Janet McTeer, Julia Jentsch, Nicholas Woodeson, Barbara Sukowa, Ulrich Noethen, Axel Milberg, Leila Schaus.

Film Hannah Arendt režíruje Margarethe von Trotta.

Film Hannah Arendt má 113 minut.

Film Hannah Arendt můžete vidět na Edison.

Film Hannah Arendt je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.