FB pixel TP pixel
Thunderbolt and Lightfoot
Thunderbolt and Lightfoot

Thunderbolt a Lightfoot

Thunderbolt and Lightfoot
USA | 1974 | Akční filmy | Loupež | 115 minut

Bývalý zloděj Thunderbolt (Clint Eastwood) a flákač Lightfoot (Jeff Bridges) se seznámí, když Thunderbolt naskočí na útěku před gangsterem do Lightfootova ukradeného auta. Spolu se vydávají na bizarní výpravu za Thuderboltovým lupem z dřívější akce, aby je o něj nepřipravili jeho bývalí parťáci, sad...

Bývalý zloděj Thunderbolt (Clint Eastwood) a flákač Lightfoot (Jeff Bridges) se seznámí, když Thunderbolt naskočí na útěku před gangsterem do Lightfootova ukradeného auta. Spolu se vydávají na bizarní výpravu za Thuderboltovým lupem z dřívější akce, aby je o něj nepřipravili jeho bývalí parťáci, sadistický Red (George Kennedy) a inteligencí nepříliš oplývající Goody (Geoffrey Lewis), všichni ale na místo dorazí pozdě. Jednotřídní školní budova, kde byl lup ukryt, jako by se propadla do země. Všichni se tedy dají na spořádaný život a najdou si práci, přitom však plánují, že vyloupí stejné místo, které Thunderbolt a Red „udělali“ už dříve. Přestože se plán nezdaří, Thunderbolt a Lightfoot zjistí, že něco jim přece jen vyšlo, tedy alespoň si to myslí. Eastwoodův „pohodový“ Thunderbolt představoval odklon od jeho dřívější polohy drsných policistů či pistolníků. Na tuto hereckou proměnu reagovali velmi příznivě také diváci, a snímek tak zaznamenal poměrně slušný kasovní úspěch.

Hrají: Clint Eastwood, Jeff Bridges, Geoffrey Lewis, Catherine Bach, Gary Busey, George Kennedy, Roy Jenson

Režie: Michael Cimino

IMDb  71 % Kinobox  67 %

Thunderbolt a Lightfoot online

Sledovat Thunderbolt a Lightfoot online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Thunderbolt a Lightfoot online, zda je ke stažení a zda má Thunderbolt a Lightfoot dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Thunderbolt a Lightfoot novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Thunderbolt a Lightfoot, které najdeš na našem webu.

Thunderbolt a Lightfoot recenze a hodnocení

Ve filmu Thunderbolt a Lightfoot hrají Clint Eastwood, Jeff Bridges, Geoffrey Lewis, Catherine Bach, Gary Busey, George Kennedy, Roy Jenson.

Film Thunderbolt a Lightfoot režíruje Michael Cimino.

Film Thunderbolt a Lightfoot má 115 minut.

Film Thunderbolt a Lightfoot můžete vidět na iTunes.

Film Thunderbolt a Lightfoot je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.