FB pixel TP pixel
What's Love Got to Do with It
What's Love Got to Do with It

Tina Turner

What's Love Got to Do with It
USA | 1993 | Životopisné filmy | Hudebníci | 118 minut

Hudební biografie rockové hvězdy Tiny Turner (Angela Bassett) je vášnivým osobním a profesionálním dramatem, které dává zaznít vysokým i nízkým tónům výjimečného života a umělecké dráhy. Sleduje osudy Anny Mae Bullock (alias Tiny Turner) od jejího výstředního bluesového podání gospelu v kostelním sb...

Hudební biografie rockové hvězdy Tiny Turner (Angela Bassett) je vášnivým osobním a profesionálním dramatem, které dává zaznít vysokým i nízkým tónům výjimečného života a umělecké dráhy. Sleduje osudy Anny Mae Bullock (alias Tiny Turner) od jejího výstředního bluesového podání gospelu v kostelním sboru, po seznámení se zpěvákem a skladatelem Ikem Turnerem, který ji přejmenuje na Tinu. Posléze ovšem Ike podlehne zlu v sobě i osobním ambicím a zneužívá Tinu do té míry, že se zpěvačka prakticky zhroutí. K vrcholům filmu, kromě skvělé hudby, bezpochyby patří výkon Angely Bassettové v hlavní roli, které se podařilo vytvořit plnokrevný, pečlivě odstíněný portrét výjimečné osobnosti. Její fyzická podoba se zpěvačkou je očividná, jedná se o jedno z nejpřesvědčivějších ztvárnění žijícího umělce.

Hrají: Angela Bassett, Laurence Fishburne, Vanessa Bell Calloway, Rae'Ven Larrymore Kelly, Virginia Capers

Režie: Brian Gibson

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Tina Turner online

Sledovat Tina Turner online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tina Turner online, zda je ke stažení a zda má Tina Turner dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | český dabing | | HD kvalita | od 10. 1. 2022
Předplatné za 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tina Turner novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tina Turner, které najdeš na našem webu.

10 filmů o hudebních legendách, pokud se vám líbila Bohemian Rhapsody
10 filmů o hudebních legendách, pokud se vám líbila Bohemian Rhapsody
06.11.2018 8:30:00 | Tipy na film

Adaptace osudů Freddieho Mercuryho a kapely Queen ovládla kina a Spotify playlisty už se zase hemží hity jako Another One Bites the Dust či We Will Rock You. Pokud se Bohemian Rhapsody líbila i vám, máme pro vás 10 dalších filmů o hudebních ikonách, které rozhodně stojí za pozornost.

Tina Turner zajímavosti

Celosvětové tržby
39 100 956 $
Tržby v USA
39 100 956 $
Tržby v českých kinech
177 243 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 064 diváků

Tina Turner recenze a hodnocení

Karolina Benešová
Karolina Benešová CervenyKoberec
24.02.2023

Hledání lásky v časech Tinderu je populární a stále aktuální téma. Tento film může překvapit hlavně tím, že nám poodkryje závoj do jiné kultury, ale výsledek moc pozitivně nevyzní. Podívaná je to milá, inteligentní, vizuálně líbivá a i na herce se kouká hezky, ale není to moc velká zábava. Snímek je......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Tina Turner hrají Angela Bassett, Laurence Fishburne, Vanessa Bell Calloway, Rae'Ven Larrymore Kelly, Virginia Capers.

Film Tina Turner režíruje Brian Gibson.

Film Tina Turner má 118 minut.

Film Tina Turner vidělo v českých kinech 8 064 diváků.

Film Tina Turner můžete vidět na Disney Plus.

Film Tina Turner je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.