FB pixel TP pixel
Lust, Caution
Lust, Caution

Touha, opatrnost

Lust, Caution
Hong-Kong | 2007 | Thrillery | 156 minut

Eroticky laděný špionážní thriller se odehrává v Šanghaji roku 1942. Zuří II. světová válka, město je okupováno Japonci a odbojová skupina plánuje vraždu vlivného kontroverzního politika a japonského kolaboranta pana I. Do jeho blízkosti se dostane mladičká Wang a stává se jeho milenkou. Časem se ov...

Eroticky laděný špionážní thriller se odehrává v Šanghaji roku 1942. Zuří II. světová válka, město je okupováno Japonci a odbojová skupina plánuje vraždu vlivného kontroverzního politika a japonského kolaboranta pana I. Do jeho blízkosti se dostane mladičká Wang a stává se jeho milenkou. Časem se ovšem ukáže, že uskutečnit vraždu není tak snadné, protože mezi panem I a Wang vznikl vztah, v němž jeden nemůže mít druhého a přesto bez sebe nedokáží žít...

IMDb  76 %

Touha, opatrnost online

Sledovat Touha, opatrnost online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Touha, opatrnost online, zda je ke stažení a zda má Touha, opatrnost dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
od 1. 11. 2016
Půjčení za 82 Kč Nákup za 270 Kč

Touha, opatrnost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Touha, opatrnost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Touha, opatrnost postavy.

Touha, opatrnost novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Touha, opatrnost, které najdeš na našem webu.

105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
30.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Někteří z nás zůstali kvůli karanténě doma osamoceni. To nás společně s webem Rotten Tomatoes inspirovalo a dali jsme dohromady 105 snímků, které je nejlepší sledovat o samotě z různých důvodů. Najdete mezi nimi své favority?

Touha, opatrnost zajímavosti

Rozpočet
15 000 000 $
Tržby v českých kinech
689 139 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 735 diváků

Touha, opatrnost recenze a hodnocení