FB pixel TP pixel
Tralala
Tralala

Tralala

Tralala
Francie | 2021 | Hudební filmy | Muzikály | 120 minut

Čtyřicátník Tralala se živí jako pouliční zpěvák v Paříži. Jednoho večera potká mladou ženu, která mu, předtím než opět zmizí, zanechá jen jedno jediné poselství: „Hlavně nebuďte sám sebou.“ Zdálo se mu to, nebo vše skutečně prožil? Opouští Paříž a až v Lurdech nakonec najde tu, do které již byl zam...

Čtyřicátník Tralala se živí jako pouliční zpěvák v Paříži. Jednoho večera potká mladou ženu, která mu, předtím než opět zmizí, zanechá jen jedno jediné poselství: „Hlavně nebuďte sám sebou.“ Zdálo se mu to, nebo vše skutečně prožil? Opouští Paříž a až v Lurdech nakonec najde tu, do které již byl zamilovaný – ona si jej však nepamatuje. Jedna šedesátnice plná života ale poznává v Tralalovi svého syna Pata, který před dvaceti lety zmizel ve Spojených státech, a Tralala se rozhodne tuto úlohu převzít. Objeví tak novou rodinu a zároveň v sobě nalezne génia, kterého nikdy neviděl.

IMDb  60 % CSFD  56 %

Tralala online

Sledovat Tralala online můžeš na Edison, HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tralala online, zda je ke stažení a zda má Tralala dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 7. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tralala obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tralala, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tralala postavy.

Tralala recenze a hodnocení

Ve filmu Tralala hrají Mathieu Amalric, Mélanie Thierry, Josiane Balasko, Jalil Lespert, Maiwenn, Denis Lavant, Bertrand Belin, Galatéa Bellugi, Joseph Brisset, Balthazar Gibert, Duccio Bellugi-Vannuccini.

Film Tralala režíruje Arnaud Larrieu, Jean-Marie Larrieu.

Film Tralala má 120 minut.

Film Tralala můžete vidět na Edison, HBO Max.

Film Tralala je online na Edison, HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.