FB pixel TP pixel
Transit
Transit

Tranzit

Transit
USA | 2012 | Thrillery | Satira | 88 minut

Americký komediální thriller, který natočil režisér Randall Miller, vypráví o disfunkční rodině, v jejímž čele stojí renomovaný vědec Eli Michaelson (Alan Rickman). Právě dostal Nobelovu cenu za chemii, zatímco jeho syn Barkley (Bryan Greenberg), jemuž se už dlouho nedaří plnit otcova očekávání, se ...

Americký komediální thriller, který natočil režisér Randall Miller, vypráví o disfunkční rodině, v jejímž čele stojí renomovaný vědec Eli Michaelson (Alan Rickman). Právě dostal Nobelovu cenu za chemii, zatímco jeho syn Barkley (Bryan Greenberg), jemuž se už dlouho nedaří plnit otcova očekávání, se usilovně snaží získat doktorský titul. Jenže když je Barkley unesen, Eli za něho odmítne zaplatit výkupné dva miliony dolarů, což je suma, kterou obdržel jako novopečený držitel Nobelovy ceny. Tak začíná doslova vražedný příběh o rodinném rozpadu, touze, zradě a konečné odplatě.

Hrají: Diora Baird, Elisabeth Röhm, Beau Brasseaux, Jake Cherry, Robbie Jones, J.D. Evermore, Jim Caviezel

Režie: Antonio Negret

IMDb  58 % Kinobox  57 %

Tranzit online

Sledovat Tranzit online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tranzit online, zda je ke stažení a zda má Tranzit dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 27. 11. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tranzit recenze a hodnocení

Rimsy
Rimsy Moviezone
14.08.2018

Těžko přístupný film, zaplavující diváka stále dalšími podněty a intelektuální hrou na kočku s myší. Podnětné myšlenky pod touto slupkou nejspíše má, ale kvůli ......   Celá recenze

 50 %

Ve filmu Tranzit hrají Diora Baird, Elisabeth Röhm, Beau Brasseaux, Jake Cherry, Robbie Jones, J.D. Evermore, Jim Caviezel.

Film Tranzit režíruje Antonio Negret.

Film Tranzit má 88 minut.

Film Tranzit můžete vidět na Voyo.

Film Tranzit je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.