FB pixel TP pixel
Pineapple Express

Travička zelená

Pineapple Express
USA | 2008 | Komedie | Hulení | 111 minut

Lenoch Dale (Seth Rogen) se stal jediným svědkem vraždy, v níž jedou podlý drogový boss a zkorumpovaná policajtka. Ve stavu, který má ke střízlivosti hodně daleko, se pouští do boje o holý život, do něhož zatáhne i svého věčně zhuleného dealera. Dale (Seth Rogen) je flákač a budižkničemu, který prac...

Lenoch Dale (Seth Rogen) se stal jediným svědkem vraždy, v níž jedou podlý drogový boss a zkorumpovaná policajtka. Ve stavu, který má ke střízlivosti hodně daleko, se pouští do boje o holý život, do něhož zatáhne i svého věčně zhuleného dealera. Dale (Seth Rogen) je flákač a budižkničemu, který pracuje jako poslíček, ale většinu pracovní doby tráví hulením trávy. Saul (James Franco) je jeho dealer a kámoš, k němuž občas zajde pro další dávku a na kus řeči. Jenže jednoho dne se Dale náhodou stane svědkem vraždy, v níž jedou podlý drogový boss a zkorumpovaná policajtka. A jak asi tušíte, není v té chvíli zrovna ve stavu, kdy by mohl situaci zvládnout v klidu, a tak naprosto zpanikaří. Vrazi si ho samozřejmě všimnou a zběsilá honička může začít...

Hrají: Seth Rogen, Danny McBride, Kevin Corrigan, Gary Cole, Rosie Perez, Dana Lee, Brian Scannell

Režie: David Gordon Green

IMDb  69 % Kinobox  64 %

Travička zelená online

Sledovat Travička zelená online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Travička zelená online, zda je ke stažení a zda má Travička zelená dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | české titulky | SD kvalita | od 9. 3. 2023
Nákup za 230 Kč
iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Travička zelená novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Travička zelená, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů, které nás čekají na HBO do konce ledna
10 nejlepších filmů, které nás čekají na HBO do konce ledna
19.01.2021 | Tipy na film

Podobně jako Netflix, i HBO chystá do konce ledna uvést ještě několik filmů, které nám pomohou překlenou mrazivé zimní večery. Ostatně co také dělat jiného ve státě, kde je vše zavřené a ulice jsou plné leda námrazy. Toto je 10 filmů, na které se rozhodně těšíme.

10 filmů, které musíte vidět zhulení
10 filmů, které musíte vidět zhulení
22.08.2017 | Tipy na film

Občas se najde snímek, který je záměrně na hraně vlastní demence či takové absurdity, že si někdy nejste jisti, jestli to dělá záměrně nebo prostě jen jeho scénáristi při psaní ve velkém šňupali drcený Ibalgin a zapíjeli to Alpou. Pokud nicméně máte hluboko do kapsy a potřebujete urychleně pozměnit kvalitativně své vědomí, tak jsme vám přinesli výběr deseti snímků, které účinkují lépe než intenzivní inhalace THC.

Travička zelená zajímavosti

Počet sprostých slov
175 f**k ve filmu

Travička zelená recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
06.08.2009 9:14:00

Bez poradnyho speka je ten humor pekelne tezky najit.

 60 %

Ve filmu Travička zelená hrají Seth Rogen, Danny McBride, Kevin Corrigan, Gary Cole, Rosie Perez, Dana Lee, Brian Scannell.

Film Travička zelená režíruje David Gordon Green.

Film Travička zelená má 111 minut.

Film Travička zelená můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Travička zelená je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.