FB pixel TP pixel
The Longest Yard
The Longest Yard

Trestná lavice

The Longest Yard
USA | 1974 | Americký fotbal | 121 minut

Paul Wrecking Crewe je bývalá hvězda amerického fotbalu uvězněná za jízdu pod vlivem alkoholu. Crewe je poslán do allenvillské věznice, jedné z nejhorších v zemi. Když mu ředitel věznice nabídne, aby sestavil tým pro zápas proti vězeňské stráži, Crewe angažuje Caretakera, zkušeného obchodníka, který...

Paul Wrecking Crewe je bývalá hvězda amerického fotbalu uvězněná za jízdu pod vlivem alkoholu. Crewe je poslán do allenvillské věznice, jedné z nejhorších v zemi. Když mu ředitel věznice nabídne, aby sestavil tým pro zápas proti vězeňské stráži, Crewe angažuje Caretakera, zkušeného obchodníka, který vězňům vždy sežene vše, co chtějí. Tihle dva spolu dokáží vytvořit jeden z nejbláznivějších týmů, které kdy tuhle hru hrály!

IMDb  71 %

Trestná lavice online

Sledovat Trestná lavice online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trestná lavice online, zda je ke stažení a zda má Trestná lavice dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2023
Půjčení za 67 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Trestná lavice obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Trestná lavice, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Trestná lavice postavy.

Trestná lavice recenze a hodnocení

Ve filmu Trestná lavice hrají Burt Reynolds, Eddie Albert, Ed Lauter, Michael Conrad, Mike Henry, Bernadette Peters, Priscilla Barnes.

Film Trestná lavice režíruje Robert Aldrich.

Film Trestná lavice má 121 minut.

Film Trestná lavice můžete vidět na Google Play.

Film Trestná lavice je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.