FB pixel TP pixel
Trois couleurs: Blanc

Tři barvy: Bílá

Trois couleurs: Blanc
Francie | 1994 | Tři barvy | Drama | Rodinné vztahy | 91 minut

Druhý film z volné filmové trilogie Tři barvy. Polák Karel Karel a jeho francouzská manželka Dominique stojí před rozvodovým soudem v Paříži. Soud uzná manželčiny argumenty a rozvede je. Karel tímto okamžikem přichází o vše: o svou velkou lásku, o manželku i kadeřnický salón, do kterého vložil své c...

Druhý film z volné filmové trilogie Tři barvy. Polák Karel Karel a jeho francouzská manželka Dominique stojí před rozvodovým soudem v Paříži. Soud uzná manželčiny argumenty a rozvede je. Karel tímto okamžikem přichází o vše: o svou velkou lásku, o manželku i kadeřnický salón, do kterého vložil své celoživotní úspory, talent a řemeslnou šikovnost. Bez peněz, bez dokladů, hledaný policii pro údajné žhářství, marně hledá způsob, jak se vrátit do vlasti. Ve snaze vydělat si alespoň pár franků koncertuje v podchodu metra na hřeben a zde se také seznámí s tajemným krajanem Mikolajem, který mu nabídne práci placeného zabijáka. Jen díky němu se Karel nakonec dostává do Polska, ukrytý v obrovském cestovním kufru. Film vznikl ve francouzsko-polské koprodukci v roce 1993, byl rok později oceněn Stříbrným medvědem na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně.

IMDb  77 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Tři barvy: Bílá online

Tři barvy: Bílá online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Tři barvy: Bílá obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tři barvy: Bílá, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tři barvy: Bílá postavy.

Tři barvy: Bílá novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tři barvy: Bílá, které najdeš na našem webu.

Tři barvy: Bílá recenze a hodnocení