FB pixel TP pixel
Three Tigers Against Three Tigers

Tři tygři proti třem tygrům

Three Tigers Against Three Tigers
Itálie | 1977 | Komedie | Situace | 115 minut

V tomto komediálním povídkovém filmu uvidíte tři příběhy. První je o knězi z malé italské vesničky. Nejvěrnější návštěvnicí jeho kostela je babička vidící ve svých snech Roberta Redforda a v lese potkávající Mastroianniho. Jinak se v jeho životě nic zvláštního neděje. Ale když za ním jednoho dne při...

V tomto komediálním povídkovém filmu uvidíte tři příběhy. První je o knězi z malé italské vesničky. Nejvěrnější návštěvnicí jeho kostela je babička vidící ve svých snech Roberta Redforda a v lese potkávající Mastroianniho. Jinak se v jeho životě nic zvláštního neděje. Ale když za ním jednoho dne přijede americký kněz, začnou se dít věci… Hrdinou druhého příběhu je Oscar, který náhodou potká krásnou ženu, jíž náhodou hrozně přitahuje a která ho náhodou pozve k sobě domů… Ale jak se ukáže, zas taková náhoda to není. Oscar se totiž nevědomky účastní reality show Skryté zrcadlo. Ve třetí povídce si Paolo Villaggio zahrál člověka trpícího snad všemi fobiemi světa. Nesedne do výtahu, do letadla, do auta a má závratě už půl metru nad zemí. Teď se jeho noční můry stanou skutečností. Je donucen jet výtahem, hned nato i autem (šílenou rychlostí) a vzápětí musí sednout do letadla, pilotovaného pološílenou ženou.

IMDb  52 %

Tři tygři proti třem tygrům online

Sledovat Tři tygři proti třem tygrům online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tři tygři proti třem tygrům online, zda je ke stažení a zda má Tři tygři proti třem tygrům dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna

Tři tygři proti třem tygrům obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tři tygři proti třem tygrům, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tři tygři proti třem tygrům postavy.

Tři tygři proti třem tygrům recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tři tygři proti třem tygrům?