FB pixel TP pixel
Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout
Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout

Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout

Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout
Česko | 1964 | Hudební filmy | Muzikály

V lázeňském hotýlku čeká půvabná paní Slavíčková (P. Filipovská) ve společnosti své tety (N. Gollová) na příjezd manžela (L. Lipský). Dvoří se jí mladý Dalibor z Picmauzů (J. Zíma) a její krásu obdivuje také bývalý notář pan Imršvarc (J. Beyvl). Hned po příjezdu se pan Slavíček setkává v hotelové ha...

V lázeňském hotýlku čeká půvabná paní Slavíčková (P. Filipovská) ve společnosti své tety (N. Gollová) na příjezd manžela (L. Lipský). Dvoří se jí mladý Dalibor z Picmauzů (J. Zíma) a její krásu obdivuje také bývalý notář pan Imršvarc (J. Beyvl). Hned po příjezdu se pan Slavíček setkává v hotelové hale s Daliborem z Picmauzů, svým přítelem. Pan Slavíček mu prozradí svůj trik, jak úspěšně svádět vdané ženy. Nyní je šťastně ženatý a už ho nebude potřebovat. Netuší, že tou, kterou má přítel v hledáčku, je jeho vlastní manželka... Režisér Zdeněk Podskalský měl rád muzikály, hudební grotesky a kabarety. V roce 1964 zrežíroval hudební hříčku Trik aneb jak dámu okouzlit aneb jak manžela oblafnout. Natočil tak povedenou taškařici o tom, jak se život zkomplikuje, když se z úspěšného svůdce vdaných žen stane manžel. Autorem předlohy hudební komedie byl Eugene Marin Labiche (1815–1888), francouzský autor populárních vaudevillů, divadelních frašek a situačních komedií. Nejznámější z nich je Slaměný klobouk.

Hrají: Josef Zíma, Josef Beyvl, Nataša Gollová, Lubomír Lipský, Pavlína Filipovská, Josef Koníček, Miloš Kopecký

Režie: Zdeněk Podskalský

Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout online

Sledovat Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout online, zda je ke stažení a zda má Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 10. 8. 2000
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout recenze a hodnocení

Tvůj názor na Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout?

Ve filmu Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout hrají Josef Zíma, Josef Beyvl, Nataša Gollová, Lubomír Lipský, Pavlína Filipovská, Josef Koníček, Miloš Kopecký.

Film Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout režíruje Zdeněk Podskalský.

Film Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout můžete vidět na iVysílání.

Film Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.