FB pixel TP pixel
Dwarf
Dwarf

Trpaslík

Dwarf
Česko | 2017 | Komediální seriály | Rodinné vztahy | 40 minut | 1 řad(a) | 6 epizod | Nové díly od 1. 9. 2018

Obyčejná rodina z Nymburka. Jarda a Katka Staňkovi. Vedou spolu provaznictví v uličce u náměstí. V obchodních i rodinných strategiích se ale, slušně řečeno, dost často neshodují. Jejich patnáctiletý syn Luděk chodí do kvarty místního gymnázia, chtěl by se stát hip-hoperem, ale zatím se cítí spíš nep...

Obyčejná rodina z Nymburka. Jarda a Katka Staňkovi. Vedou spolu provaznictví v uličce u náměstí. V obchodních i rodinných strategiích se ale, slušně řečeno, dost často neshodují. Jejich patnáctiletý syn Luděk chodí do kvarty místního gymnázia, chtěl by se stát hip-hoperem, ale zatím se cítí spíš nepochopen. Dcera Janička by se zase navzdory všem ráda stala právničkou, jako její strýc Vladimír Novotný, nejobávanější nymburský právník. Vladimírova krásná žena Pavlína by něco moc ráda, ale vůbec neví, co by to mělo být. To děda Václav ví moc dobře. Má nejradši kaši, ovšem ne tu, co dělají v domově důchodců. Staňkovi, jejich příbuzní, známí a sousedé, nejsou, jak už to bývá, se svými životy docela spokojeni. Že by ale nakonec mohlo být i hůř, na to v rozhodující chvíli nikdo z nich samozřejmě nemyslí.

Hrají: Jakub Šorm, Tereza Taliánová, Petr Nárožný, Josef Abrhám, Jana Šulcová, Martin Hofmann, Michal Suchánek

Režie: Jan Prušinovský

IMDb  69 % Kinobox  67 %

Trpaslík online

Sledovat Trpaslík online můžeš na iVysílání, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trpaslík online, zda je ke stažení a zda má Trpaslík dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 6. 2. 2017
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 30. 10. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Trpaslík novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Trpaslík, které najdeš na našem webu.

10 dalších seriálů od tvůrců aktuální pecky Most!
10 dalších seriálů od tvůrců aktuální pecky Most!
11.02.2019 | České novinky

Televizní seriál Most! si v posledních týdnech podmanil diváky a znovu prokázal, že nejlepší komediální seriály u nás vždy nachystá sehraná dvojice Petr Kolečko a Jan Prušinovský. Pojďme si připomenout jejich dřívější spolupráci a podívejme se i, co oba dva muži dokázali sami za sebe.

Trpaslík recenze a hodnocení

V seriálu Trpaslík hrají Jakub Šorm, Tereza Taliánová, Petr Nárožný, Josef Abrhám, Jana Šulcová, Martin Hofmann, Michal Suchánek.

Seriál Trpaslík můžete vidět na iVysílání, Prima Plus.

Seriál Trpaslík je online na iVysílání, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.