FB pixel TP pixel
Slap Shot 3: The Junior League

Tvrdá hra 3: Juniorská liga

Slap Shot 3: The Junior League
USA | 2008 | Slap Shot | Komedie | Hokej

Připravte se na drsnou komedii plnou nedovolených zákroků, která umí přesně zamířit puk! Žalostně slabý mládežnický hokejový tým stojí na pokraji zkázy a jejich jedinou nadějí jsou ti nejšílenější hráči, kteří kdy nastoupili na led - bratři Hansonovi! Legenda mezi komiky Leslie Nielsen a hokejové hv...

Připravte se na drsnou komedii plnou nedovolených zákroků, která umí přesně zamířit puk! Žalostně slabý mládežnický hokejový tým stojí na pokraji zkázy a jejich jedinou nadějí jsou ti nejšílenější hráči, kteří kdy nastoupili na led - bratři Hansonovi! Legenda mezi komiky Leslie Nielsen a hokejové hvězdy Mark Messier a Doug Gilmour jsou zárukou, že se film Tvrdá hra 3 stane důstojným a neskutečně zábavným pokračováním té nejagresivnější série neuctivých sportovních komedií všech dob!

Hrají: Peter Benson, Lynda Boyd, Sara Canning, Steve Carlson, Jeff Carlson, David Hanson, Brett Kelly

Režie: Richard Martin

IMDb  43 % Kinobox  47 %

Tvrdá hra 3: Juniorská liga online

Sledovat Tvrdá hra 3: Juniorská liga online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tvrdá hra 3: Juniorská liga online, zda je ke stažení a zda má Tvrdá hra 3: Juniorská liga dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvrdá hra 3: Juniorská liga recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tvrdá hra 3: Juniorská liga?

Ve filmu Tvrdá hra 3: Juniorská liga hrají Peter Benson, Lynda Boyd, Sara Canning, Steve Carlson, Jeff Carlson, David Hanson, Brett Kelly.

Film Tvrdá hra 3: Juniorská liga režíruje Richard Martin.

Film Tvrdá hra 3: Juniorská liga můžete vidět na iTunes.

Film Tvrdá hra 3: Juniorská liga je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.