FB pixel TP pixel
U pokladny stál

U pokladny stál...

U pokladny stál
Česko | 1939 | Komedie | Situace

Ošetřovatel Rozruch z nemocnice sv. Jakuba dostal z nemocenské pojišťovny místo očekávaného léčivého bahna umělý chrup. Když v pojišťovně osobně vyřizuje přehmat, jsou úředníci velmi neochotní. Rada Pěna přijde do pojišťovny, aby si domluvil výlet se svou tajnou milenkou, sekretářkou Věrou, kterou s...

Ošetřovatel Rozruch z nemocnice sv. Jakuba dostal z nemocenské pojišťovny místo očekávaného léčivého bahna umělý chrup. Když v pojišťovně osobně vyřizuje přehmat, jsou úředníci velmi neochotní. Rada Pěna přijde do pojišťovny, aby si domluvil výlet se svou tajnou milenkou, sekretářkou Věrou, kterou si chce vzít, až se provdá jeho dcera Heda. Pěna ohlašuje v pojišťovně návštěvu primáře Marka od sv. Jakuba a přestože ho osobně nezná, přimlouvá se za vyřízení jeho žádosti. Když rozčilený Rozruch za chvíli sdělí, že je z nemocnice od sv. Jakuba, úředníci ho považují za Marka a jejich chování se rázem mění. Šéflékař Bruner mu předepíše lázně, kam ho druhého dne osobně doveze. Skutečný Marek přijíždí do lázní s Hedou, které se představil jako Rozruch, aby se přesvědčil o nezištnosti jejích citů. I rada Pěna s Věrou přijíždějí, aniž tuší, že je přítomna i Věřina matka. V malých lázních se nakonec všichni potkají a jejich tajemství se prozradí.

IMDb  82 % CSFD  88 %

U pokladny stál... online

Sledovat U pokladny stál... online můžeš na České kino, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film U pokladny stál... online, zda je ke stažení a zda má U pokladny stál... dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 28. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 20. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

U pokladny stál... obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu U pokladny stál..., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu U pokladny stál... postavy.

U pokladny stál... novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu U pokladny stál..., které najdeš na našem webu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

U pokladny stál... recenze a hodnocení

Ve filmu U pokladny stál... hrají Vlasta Burian, Antonín Streit, Čeněk Šlégl, Anna Gabrielová, Jaroslav Marvan, Adina Mandlová, Marie Blazková.

Film U pokladny stál... režíruje Karel Lamač.

Film U pokladny stál... můžete vidět na České kino, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo.

Film U pokladny stál... je online na České kino, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.