FB pixel TP pixel
Vantage Point

Úhel pohledu

Vantage Point
USA | 2008 | Thrillery | Terorismus | 90 minut

Během historického protiteroristického summitu ve Španělsku je prezident Spojených států zastřelen kulkou z pušky atentátníka. Přímými svědky vraždy bylo osm různých lidí. Co ale opravdu spa...

Během historického protiteroristického summitu ve Španělsku je prezident Spojených států zastřelen kulkou z pušky atentátníka. Přímými svědky vraždy bylo osm různých lidí. Co ale opravdu spatřili? Každý z nich nabízí svůj pohled na osudové události a pravda o atentátu pomalu dostává svou podobu. Ale zrovna ve chvíli, kdy už konečně myslíte, že znáte odpověď, přichází závěrečné děsivé odhalení.

IMDb  66 %

Úhel pohledu online

Sledovat Úhel pohledu online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Úhel pohledu online, zda je ke stažení a zda má Úhel pohledu dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 5. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Úhel pohledu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Úhel pohledu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Úhel pohledu postavy.

Úhel pohledu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Úhel pohledu, které najdeš na našem webu.

50 nejlepších akčních filmů po roce 2000
50 nejlepších akčních filmů po roce 2000
30.09.2020 | Tipy na film

V naší přehlídce nejlepších akčních filmů jsme tentokráte zavítali do let 2000-2009 a vybrali jsme padesátku těch nejlepších. Je libo čínské historické řežby, Cruisovy akrobatické kousky, či Rambova jatka v Barmě? Podívejte se na žebříček a dejte nám vědět, zda v něm najdete své favority.

10 titulů, které brzy zmizí z Netflixu
10 titulů, které brzy zmizí z Netflixu
28.07.2017 | Tipy na film

Na Netflixu filmy a seriály jen nepřibývají, ale bohužel také mizí. Cizí věci kupuje Netflix jen na omezenou dobu a pokud se mu až tak neosvědčí, nebo je cena za práva příliš vysoká, z katalogu zmizí. Podle unogs.com na českém Netflixu v nejbližších dvou týdnech zmizí kousky jako Avengers 2, Whiplash nebo Foxcather. Pokud váháte, pusťe si je tento víkend, než definitivně zmizí.

Úhel pohledu recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Úhel pohledu vidělo v českých kinech 14 770 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 1 858 324 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
07.04.2008 10:48:00

Parada. Originalni, svizne, napinave. Hrat tam Jack Bauer, bylo by to za 10 :)

 80 %