FB pixel TP pixel
The Street
The Street

Ulice

The Street
Česko | 2005 | Drama seriály | Telenovela | 25 minut | Nové díly od 11. 11. 2018

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, ...

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.

IMDb  22 %

Ulice online

Sledovat Ulice online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ulice online, zda je ke stažení a zda má Ulice dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 7. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč

Ulice obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ulice, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ulice postavy.

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Tereza Jordánová

Ulice recenze a hodnocení

V seriálu Ulice hrají Patricie Solaříková, Adrian Jastraban, Pavel Kříž, Milena Dvorská, Radoslav Brzobohatý, Jaroslava Obermaierová, Linda Rybová.

Seriál Ulice můžete vidět na Voyo.

Seriál Ulice je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.