FB pixel TP pixel
Stolen
Stolen

Unesená

Stolen
USA | 2012 | Thrillery | Zmizení | 96 minut

Režisér Simon West uvádí strhující akční thriller, který se odehrává v New Orleans v době vrcholícího karnevalu. Will Montgomery (Nicolas Cage) strávil osm let ve vězení poté, co se při loupežném přepadení nechal podfouknout. Teď by nejraději hodil svou kriminální minulost za hlavu a znovu obnovil z...

Režisér Simon West uvádí strhující akční thriller, který se odehrává v New Orleans v době vrcholícího karnevalu. Will Montgomery (Nicolas Cage) strávil osm let ve vězení poté, co se při loupežném přepadení nechal podfouknout. Teď by nejraději hodil svou kriminální minulost za hlavu a znovu obnovil zpřetrhané vazby se svou dcerou (Sami Gayle). Montgomeryho staří parťáci i agent FBI Tim Harlend (Danny Huston) jsou ale přesvědčeni, že kořist v ceně deseti milionů dolarů Montgomery před uvězněním někde ukryl. Když mu unesou dceru a za její život žádají výkupné v hodnotě lupu, Montgomerymu zbývá jediná možnost. Musí uvěřit svým instinktům a spojit síly s krásnou, svůdnou a chytrou Riley Jeffers (Malin Akerman), se kterou se pokusí provést ještě jednu loupež, aby získal dceru zpět dřív, než bude pozdě.

Hrají: Nicolas Cage, Malin Akerman, Josh Lucas, Sami Gayle, Danny Huston, Mark Valley, Michelle Torres

Režie: Simon West

IMDb  55 % Kinobox  51 %

Unesená online

Sledovat Unesená online můžeš na Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Unesená online, zda je ke stažení a zda má Unesená dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 22. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Unesená recenze a hodnocení

Ve filmu Unesená hrají Nicolas Cage, Malin Akerman, Josh Lucas, Sami Gayle, Danny Huston, Mark Valley, Michelle Torres.

Film Unesená režíruje Simon West.

Film Unesená má 96 minut.

Film Unesená můžete vidět na Prima Plus, Voyo.

Film Unesená je online na Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.