FB pixel TP pixel
Únos
Únos

Únos

Únos
Slovensko | 2017 | Krimi filmy | Politika | 95 minut

Mladá novinářka Marta najde na Nový rok v předzahrádce hlavu svého bratra, zabalenou v igelitové tašce. Strašlivý nález ji vtáhne do příběhu, ve kterém se mocní představitelé státu neštítí žádného zločinu, jen aby si upevnili pozici neomezených vládců. První rok mladé slovenské republiky je důvodem ...

Mladá novinářka Marta najde na Nový rok v předzahrádce hlavu svého bratra, zabalenou v igelitové tašce. Strašlivý nález ji vtáhne do příběhu, ve kterém se mocní představitelé státu neštítí žádného zločinu, jen aby si upevnili pozici neomezených vládců. První rok mladé slovenské republiky je důvodem oslavy pro řadu lidí – například krále podsvětí Efendiho nebo pro Prezidenta. Jen Předseda nemá důvod se radovat. Kdysi pomohl do funkce Prezidentovi, jenže ten teď odmítne jmenovat ministrem Předsedova syna. Jak tedy hlavu státu přinutit, aby poslouchala? O několik měsíců později Prezidentova syna za bílého dne zmlátí organizovaná skupina útočníků a odvleče jej do zahraničí… Slovenský film režisérky Mariany Čengel-Solčanské je politickým thrillerem, natočeným podle skutečných událostí, jež v polovině 90. let otřásly republikou a jež mají dodnes neblahý vliv na slovenskou společnost i tamní politickou scénu.

IMDb  68 % CSFD  52 %

Únos online

Sledovat Únos online můžeš na Aerovod, Edison, KVIFF TV, Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Únos online, zda je ke stažení a zda má Únos dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 3. 2018
Půjčení (HD) za 60 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
Edison
Edison
od 12. 11. 2020
Předplatné za 155 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 6. 11. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 19. 2. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

Únos obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Únos, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Únos postavy.

Únos recenze a hodnocení