FB pixel TP pixel
Ferat Vampire

Upír z Feratu

Ferat Vampire
Česko | 1982 | Horory | Upíři | 93 minut

Sci-fi horor o automobilu poháněném lidskou krví. Začínající automobilová závodnice Mima má možnost jezdit s mimořádně kvalitním vozem, který však funguje na neobvyklé palivo - na lidskou krev. Jen její přítel dr. Marek si uvědomuje nebezpečí hriozící každému, kdo se zaplete s automobilkou Ferat... ...

Sci-fi horor o automobilu poháněném lidskou krví. Začínající automobilová závodnice Mima má možnost jezdit s mimořádně kvalitním vozem, který však funguje na neobvyklé palivo - na lidskou krev. Jen její přítel dr. Marek si uvědomuje nebezpečí hriozící každému, kdo se zaplete s automobilkou Ferat... Režisér Juraj Herz použil jako námět filmu povídku Josefa Nesvadby "Upír po dvaceti letech". (alza.cz)

Hrají: Jiří Menzel, Dagmar Veškrnová-Havlová, Jana Břežková, Petr Čepek, Amanda Payton, Zdenka Procházková, Blanka Waleská

Režie: Juraj Herz

IMDb  62 % Kinobox  62 %

Upír z Feratu online

Sledovat Upír z Feratu online můžeš na Filmbox+, KVIFF TV, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Upír z Feratu online, zda je ke stažení a zda má Upír z Feratu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 10. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmbox+
Filmbox+
SD kvalita | od 31. 8. 2023
Předplatné za 99 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 9. 10. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 23. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Upír z Feratu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Upír z Feratu, které najdeš na našem webu.

Česká filmová klasika má na YouTube už přes 70 filmů zdarma!
Česká filmová klasika má na YouTube už přes 70 filmů zdarma!
13.02.2020 12:00:00 | České novinky

Filmový kanál Česká filmová klasika stále pokračuje ve své ceněné aktivitě na YouTube a přidává pravidelně nové snímky, které často patří mezi absolutní klasiky, anebo jsou jinak velmi těžko dostupné. Jen za poslední měsíc jich přibylo třináct.

České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
19.05.2019 | Tipy na film

YouTube kanál Česká filmová klasika neustále rozšiřuje nabídku vynikajících tuzemských filmů zdarma a navíc výrazně přidává na rychlosti.

10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
09.04.2018 | České novinky

Ve věku nedožitých 84 let včera zemřel legendární slovenský režisér Juraj Herz. Ještě za dob Československa v jeho režii vznikly vynikající filmy jako Spalovač mrtvol, Petrolejové lampy, Panna a netvor nebo Morgiana. Herz je označován za otce československého hororu. Připomeňme si jeho nejslavnější filmy.

10 nejlepších českých hororů
10 nejlepších českých hororů
31.10.2017 | Tipy na film

Poslední říjnový den je tu a s ním i halloweenská tradice. U nás zatím není tak silná, naopak teprve druhý a třetí listopadový den slavíme Dušičky. Pojďme obojí zkombinovat a podívat se na ryze americký žánr (horor) a jak se mu dařilo u nás. Ano, správně, vybíráme ty nejlepší české horory historie.

Upír z Feratu recenze a hodnocení

Ve filmu Upír z Feratu hrají Jiří Menzel, Dagmar Veškrnová-Havlová, Jana Břežková, Petr Čepek, Amanda Payton, Zdenka Procházková, Blanka Waleská.

Film Upír z Feratu režíruje Juraj Herz.

Film Upír z Feratu má 93 minut.

Film Upír z Feratu můžete vidět na Filmbox+, KVIFF TV, Vodafone TV, Voyo.

Film Upír z Feratu je online na Filmbox+, KVIFF TV, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.