FB pixel TP pixel
USS Indianapolis: Men of Courage
USS Indianapolis: Men of Courage

USS Indianapolis: Boj o přežití

USS Indianapolis: Men of Courage
USA | 2016 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 128 minut

Druhá světová válka se chýlí ke konci a válečná loď USS Indianapolis zatím tajně přepravuje jednu ze dvou atomových bomb, které by mohly ukončit válečné běsnění. Japonci však těžký křižník napadli a potopili. Mise USS Indianapolis byla utajovaná tak přísně, že loď nikdo nepohřešoval a informace o je...

Druhá světová válka se chýlí ke konci a válečná loď USS Indianapolis zatím tajně přepravuje jednu ze dvou atomových bomb, které by mohly ukončit válečné běsnění. Japonci však těžký křižník napadli a potopili. Mise USS Indianapolis byla utajovaná tak přísně, že loď nikdo nepohřešoval a informace o jejím napadení byla zveřejněna až o čtyři dny později. Téměř 300 členů posádky z celkového počtu 1197 ihned utonulo. Zbývající přeživší z USS Indianapolis uvízli ve vodách Filipínského moře, kde trpěli hladem, žízní, teplem a halucinacemi, zatímco se bránili neúprosným útokům žraloků. Strádání, které trvalo pět dní, přežilo jen 317 mužů.

Hrají: Nicolas Cage, Tom Sizemore, Matt Lanter, Thomas Jane, Emily Tennant, Brian Presley, Patrice Cols

Režie: Mario Van Peebles

IMDb  53 % Kinobox  57 %

USS Indianapolis: Boj o přežití online

Sledovat USS Indianapolis: Boj o přežití online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film USS Indianapolis: Boj o přežití online, zda je ke stažení a zda má USS Indianapolis: Boj o přežití dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 4. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 69 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

USS Indianapolis: Boj o přežití recenze a hodnocení

Tvůj názor na USS Indianapolis: Boj o přežití?

Ve filmu USS Indianapolis: Boj o přežití hrají Nicolas Cage, Tom Sizemore, Matt Lanter, Thomas Jane, Emily Tennant, Brian Presley, Patrice Cols.

Film USS Indianapolis: Boj o přežití režíruje Mario Van Peebles.

Film USS Indianapolis: Boj o přežití má 128 minut.

Film USS Indianapolis: Boj o přežití můžete vidět na iTunes.

Film USS Indianapolis: Boj o přežití je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.