FB pixel TP pixel
Rescue Under Fire
Rescue Under Fire

V nepřátelské zóně

Rescue Under Fire
Španělsko | 2017 | Válečné filmy | Válka v Afghanistánu | 93 minut

Posádka lékařského vrtulníku utrpí nehodu, zatímco pomáhá taktickému svazku ozbrojených sil USA a Spojených národů pod španělským velením v Afghánistánu. Španělská armáda má pouze jedinou noc na to, aby zorganizovala záchranu posádky a zraněných. Původně rutinní akce se ovšem promění v hotové peklo,...

Posádka lékařského vrtulníku utrpí nehodu, zatímco pomáhá taktickému svazku ozbrojených sil USA a Spojených národů pod španělským velením v Afghánistánu. Španělská armáda má pouze jedinou noc na to, aby zorganizovala záchranu posádky a zraněných. Původně rutinní akce se ovšem promění v hotové peklo, jakmile dostanou rozkaz zachránit také vrtulník. Situace se ještě zhorší, když začnou posádku v noci obklopovat početné zástupy Tálibánců. Snímek "Nepřátelská zóna" je inspirován skutečnými událostmi, k nimž došlo v srpnu roku 2012 severně od Bala Murghab v Afghánistánu.

Hrají: Ariadna Gil, Roberto Álamo, Antonio Garrido, Raúl Mérida, Mariano Hernández, Ruth Gabriel, Jesús Castro

Režie: Adolfo Martínez Pérez

IMDb  62 % Kinobox  70 %

V nepřátelské zóně online

Sledovat V nepřátelské zóně online můžeš na Stream, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V nepřátelské zóně online, zda je ke stažení a zda má V nepřátelské zóně dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 4. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč
Stream
Stream
od 1. 1. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V nepřátelské zóně recenze a hodnocení

Ve filmu V nepřátelské zóně hrají Ariadna Gil, Roberto Álamo, Antonio Garrido, Raúl Mérida, Mariano Hernández, Ruth Gabriel, Jesús Castro.

Film V nepřátelské zóně režíruje Adolfo Martínez Pérez.

Film V nepřátelské zóně má 93 minut.

Film V nepřátelské zóně můžete vidět na Stream, Voyo.

Film V nepřátelské zóně je online na Stream, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.