FB pixel TP pixel
Rescue Under Fire
Rescue Under Fire

V nepřátelské zóně

Rescue Under Fire
Španělsko | 2017 | Válečné filmy | Válka v Afghanistánu | 93 minut

Posádka lékařského vrtulníku utrpí nehodu, zatímco pomáhá taktickému svazku ozbrojených sil USA a Spojených národů pod španělským velením v Afghánistánu. Španělská armáda má pouze jedinou noc na to, aby zorganizovala záchranu posádky a zraněných. Původně rutinní akce se ovšem promění v hotové peklo,...

Posádka lékařského vrtulníku utrpí nehodu, zatímco pomáhá taktickému svazku ozbrojených sil USA a Spojených národů pod španělským velením v Afghánistánu. Španělská armáda má pouze jedinou noc na to, aby zorganizovala záchranu posádky a zraněných. Původně rutinní akce se ovšem promění v hotové peklo, jakmile dostanou rozkaz zachránit také vrtulník. Situace se ještě zhorší, když začnou posádku v noci obklopovat početné zástupy Tálibánců. Snímek "Nepřátelská zóna" je inspirován skutečnými událostmi, k nimž došlo v srpnu roku 2012 severně od Bala Murghab v Afghánistánu.

IMDb  62 % CSFD  63 %

V nepřátelské zóně online

Sledovat V nepřátelské zóně online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V nepřátelské zóně online, zda je ke stažení a zda má V nepřátelské zóně dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 4. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč

V nepřátelské zóně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu V nepřátelské zóně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu V nepřátelské zóně postavy.

Ariadna Gil
Ariadna Gil
Varela
Roberto Álamo
Roberto Álamo
Capitán Torres
Antonio Garrido
Antonio Garrido
Comandante Ledesma
Raúl Mérida
Raúl Mérida
Teniente Conte
Ruth Gabriel
Ruth Gabriel
Brigada Alvite
Jacobo Dicenta
Jacobo Dicenta
Sargento 1º Aguilar
Ingrid García Jonsson
Ingrid García Jonsson
Cabo Sánchez

V nepřátelské zóně recenze a hodnocení