FB pixel TP pixel
In the Heat of the Night
In the Heat of the Night

V žáru noci

In the Heat of the Night
USA | 1967 | Virgil Tibbs | Krimi filmy | Rasismus | 109 minut

Městečko Sparta ve státě Mississippi mohlo mít novou továrnu. Chtěl ji postavit bohatý podnikatel Colbert. Ten je však jedné noci nalezen mrtev. Zavražděn. Místní policejní náčelník Bill Gillespie podezřívá z vraždy mladého černocha, kterého jeho zástupce Sam Wood našel na nádraží. Při výslechu však...

Městečko Sparta ve státě Mississippi mohlo mít novou továrnu. Chtěl ji postavit bohatý podnikatel Colbert. Ten je však jedné noci nalezen mrtev. Zavražděn. Místní policejní náčelník Bill Gillespie podezřívá z vraždy mladého černocha, kterého jeho zástupce Sam Wood našel na nádraží. Při výslechu však vyjde najevo, že černoch, který se jmenuje Virgil Tibbs, je také policista. A rovnou jeden z největších expertů na vraždy ve Filadelfii. Gillespie je stejně jako většina jižanů rasista, a tak odmítne nabídku Tibbsova nadřízeného, aby mu detektiv pomohl s vyšetřováním. Protože však nemá s podobnými případy žádné zkušenosti, nakonec je přece jen nucen jeho pomoc přijmout. Tibbsovy schopnosti se prokáží velice záhy, když velmi rychle zjistí, že oběť nebyla zabita tam, kde bylo nalezeno tělo, a když je zatčen další podezřelý, dokáže, že nejde o vraha, přestože u něj byla nalezena Colbertova náprsní taška.

Hrají: Sidney Poitier, Rod Steiger, Warren Oates, Lee Grant, William Schallert, Peter Whitney, Larry D. Mann

Režie: Norman Jewison

IMDb  80 % Kinobox  77 %

V žáru noci online

Sledovat V žáru noci online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V žáru noci online, zda je ke stažení a zda má V žáru noci dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 1. 2022
Půjčení (HD) za 59 Kč Nákup (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V žáru noci novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu V žáru noci, které najdeš na našem webu.

10 filmů, kde je větší horko než dnes (a 10, kde je větší zima)
10 filmů, kde je větší horko než dnes (a 10, kde je větší zima)
03.08.2018 | Tipy na film

Teploty v Česku už několik dní přesahují 30 stupňů, prakticky neprší a člověk se bojí vyjít ven, aby se nevrátil rudý jako rak a nemusel se týden mazat kalciovkou. Může být ale i hůř. A to i v opačném gardu.

V žáru noci recenze a hodnocení

Ve filmu V žáru noci hrají Sidney Poitier, Rod Steiger, Warren Oates, Lee Grant, William Schallert, Peter Whitney, Larry D. Mann.

Film V žáru noci režíruje Norman Jewison.

Film V žáru noci má 109 minut.

Film V žáru noci můžete vidět na Google Play.

Film V žáru noci je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.