FB pixel TP pixel
Waltz for Monica
Waltz for Monica

Valčík pro Monicu

Waltz for Monica
Švédsko | 2013 | Drama | Hudba | 111 minut

Šéfkuchař Carl Casper náhle skončí s prací v prominentní a dosti noblesní restauraci v Los Angeles. Je vlastně k tomuto ráznému kroku donucen, protože ze strany vlastníka restaurace necítí podporu a je nucen dělat jídlo stroze a jednoduše, bez jakékoliv kreativity, kterou je proslulý. Po tomto rozho...

Šéfkuchař Carl Casper náhle skončí s prací v prominentní a dosti noblesní restauraci v Los Angeles. Je vlastně k tomuto ráznému kroku donucen, protože ze strany vlastníka restaurace necítí podporu a je nucen dělat jídlo stroze a jednoduše, bez jakékoliv kreativity, kterou je proslulý. Po tomto rozhodnutí přemýšlí, jak dále naložit se svým pracovním životem. S bývalou manželkou, kamarádem a synem založí pojízdnou restauraci - bistro v dodávce, kde znovu nastartuje svoji vášeň pro kuchyni.

IMDb  70 % CSFD  67 %

Valčík pro Monicu online

Sledovat Valčík pro Monicu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Valčík pro Monicu online, zda je ke stažení a zda má Valčík pro Monicu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 8. 7. 2020
Předplatné za 155 Kč

Valčík pro Monicu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Valčík pro Monicu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Valčík pro Monicu postavy.

Valčík pro Monicu recenze a hodnocení