FB pixel TP pixel
Mighty Joe Young

Velký Joe

Mighty Joe Young
USA | 1998 | Dobrodružné filmy | Monstrum | 114 minut

V horách Pangani, ztracených uprostřed centrální Afriky, žije pětimetrový gorilák Joe. Jeho nejlepší kamarádkou je půvabná dívka Jill, jejíž maminka, slavná vědecká pracovnice, studující život goril, zahynula kulkou pytláků. Ze stejného důvodu je sirotkem i Joe, přerostlý opičák s dobrým srdcem a vý...

V horách Pangani, ztracených uprostřed centrální Afriky, žije pětimetrový gorilák Joe. Jeho nejlepší kamarádkou je půvabná dívka Jill, jejíž maminka, slavná vědecká pracovnice, studující život goril, zahynula kulkou pytláků. Ze stejného důvodu je sirotkem i Joe, přerostlý opičák s dobrým srdcem a výjimečnou inteligencí, kterého dokáží k nepříčetnosti rozzuřit lidé lovící zvířata. Sympatický lovec Greg O'Hara používá pouze uspávací střely a jeho úlovky čeká pohodlný život v rozlehlé kalifornské rezervaci. Joe ovšem podobné jemnosti příliš nerozlišuje a jejich první vzájemné setkání končí zničením několika jeepů. Podobně silné antipatie cítí ke Greggovi i Jill, ale když se na Joeovu stopu dostává skupina krvelačných pytláků, využije lovcovu nabídku a odjede i se svým pětimetrovým chlupatým přítelem do Kalifornie. Ale ani tady nemá Joe klid . Jeho obří tělo se málem stane hrůznou trofejí distingovaného techno-pytláka, který před dvanácti lety zastřelil obě maminky.

Hrají: Charlize Theron, Rade Serbedzija, Bill Paxton, Regina King, Naveen Andrews, David Paymer, Robert Wisdom

Režie: Ron Underwood

IMDb  57 % Kinobox  55 %

Velký Joe online

Sledovat Velký Joe online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velký Joe online, zda je ke stažení a zda má Velký Joe dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | | HD kvalita | od 10. 1. 2022
Předplatné za 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Velký Joe zajímavosti

Rozpočet
90 000 000 $
Celosvětové tržby
50 632 037 $
Tržby v USA
50 632 037 $
Tržby v českých kinech
3 355 810 Kč
Návštěvnost v českých kinech
65 788 diváků

Velký Joe recenze a hodnocení

Ve filmu Velký Joe hrají Charlize Theron, Rade Serbedzija, Bill Paxton, Regina King, Naveen Andrews, David Paymer, Robert Wisdom.

Film Velký Joe režíruje Ron Underwood.

Film Velký Joe má 114 minut.

Film Velký Joe měl rozpočet 90 000 000 $.

Film Velký Joe vidělo v českých kinech 65 788 diváků.

Film Velký Joe můžete vidět na Disney Plus.

Film Velký Joe je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.