FB pixel TP pixel
Space Cowboys

Vesmírní kovbojové

Space Cowboys
USA | 2000 | Sci-fi filmy | Vesmír | 130 minut

Před čtyřiceti lety se měli čtyři špičkoví testovací piloti (Clint Eastwood, Tommy Lee Jones, James Garner a Donald Sutherland) stát první posádkou, která uvidí matičku Zemi z chladného vesmíru. Shodou okolností a díky nepřejícnosti podlého nadřízeného (James Cromwell) je ale předběhla opice a oni m...

Před čtyřiceti lety se měli čtyři špičkoví testovací piloti (Clint Eastwood, Tommy Lee Jones, James Garner a Donald Sutherland) stát první posádkou, která uvidí matičku Zemi z chladného vesmíru. Shodou okolností a díky nepřejícnosti podlého nadřízeného (James Cromwell) je ale předběhla opice a oni málem zapadli v zapomnění. Snad osud, možná náhoda, ale hlavně Frank (Clint Eastwood) tomu ale chtěli jinak. Něco se totiž léty změnilo... Dnes na orbitě krouží starý ruský komunikační satelit, jenž se porouchal a hrozí nekontrolovatelným pádem do zemské atmosféry na obydlené území. Je více než jasné, že satelit měl původně i jiné, přísně tajné, poslání. Součástí naváděcího systému této družice je starý americký systém, kdysi navrhovaný Frankem. A protože jde o starou technologii, může katastrofě zabránit jen tým pamětníků. Čtveřice bývalých kosmonautů je vyzvána, aby za méně než třicet dní, absolvovala přípravu a náročné fyzické testy a byla vypuštěna na oběžnou dráhu s úkolem opravit satelit a zabránit nejhoršímu. Je však v zájmu některých vlivných kruhů celou misi zhatit... začíná úžasné, fascinující dobrodružství na oběžné dráze kolem Země!

Hrají: Clint Eastwood, Donald Sutherland, James Cromwell, Marcia Gay Harden, William Devane, Loren Dean, Barbara Babcock

Režie: Clint Eastwood

IMDb  65 % Kinobox  65 %

Vesmírní kovbojové online

Sledovat Vesmírní kovbojové online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vesmírní kovbojové online, zda je ke stažení a zda má Vesmírní kovbojové dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Nákup za 279 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vesmírní kovbojové novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vesmírní kovbojové, které najdeš na našem webu.

10 filmových výletů do vesmíru, pokud se vám líbil První člověk
10 filmových výletů do vesmíru, pokud se vám líbil První člověk
16.10.2018 8:30:00 | Tipy na film

Pakliže jste právě vylezli z kina po dvou dramatických hodinách s Prvním člověkem a v hlavě vám buší touha po dalších vesmírných dobrodružstvích, nabízíme vám desítku filmů, které by ji měly bez problémů uspokojit.

Vesmírní kovbojové zajímavosti

Rozpočet
65 000 000 $
Celosvětové tržby
128 884 132 $
Tržby v USA
90 464 773 $
Tržby v českých kinech
1 094 504 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 813 diváků

Vesmírní kovbojové recenze a hodnocení

Ve filmu Vesmírní kovbojové hrají Clint Eastwood, Donald Sutherland, James Cromwell, Marcia Gay Harden, William Devane, Loren Dean, Barbara Babcock.

Film Vesmírní kovbojové režíruje Clint Eastwood.

Film Vesmírní kovbojové má 130 minut.

Film Vesmírní kovbojové měl rozpočet 65 000 000 $.

Film Vesmírní kovbojové vidělo v českých kinech 14 813 diváků.

Film Vesmírní kovbojové můžete vidět na iTunes.

Film Vesmírní kovbojové je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.