FB pixel TP pixel
Welcome to the Hartmanns
Welcome to the Hartmanns

Vítejte u Hartmannových

Welcome to the Hartmanns
Německo | 2016 | Komedie | Společnost | 113 minut

Čerstvá důchodkyně Angelika se po návštěvě uprchlického domova rozhodne „adoptovat" žadatele o azyl Dialla, k velké nevůli svého skeptického manžela Richarda. Příchod mladého Nigerijce Dialla, který se krátce nato nastěhuje do domu Hartmannových, s sebou přinese řadu turbulencí a nedorozumění. Tyto ...

Čerstvá důchodkyně Angelika se po návštěvě uprchlického domova rozhodne „adoptovat" žadatele o azyl Dialla, k velké nevůli svého skeptického manžela Richarda. Příchod mladého Nigerijce Dialla, který se krátce nato nastěhuje do domu Hartmannových, s sebou přinese řadu turbulencí a nedorozumění. Tyto události nejen zkomplikují životy Angeličiných a Richardových dospělých dětí Philipa s Sophie, ale také ohrozí jejich manželství i Diallovy šance na integraci. Navzdory nastalému chaosu ovšem převládá naděje, že v rodině znovu zavládne stabilita, důvěra a mír – stejně jako ve zbytku Německa.

Hrají: Senta Berger, Heiner Lauterbach, Florian David Fitz, Palina Rojinski, Elyas M’Barek, Eric Kabongo, Uwe Ochsenknecht

Režie: Simon Verhoeven

IMDb  62 % Kinobox  61 %

Vítejte u Hartmannových online

Sledovat Vítejte u Hartmannových online můžeš na iTunes, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vítejte u Hartmannových online, zda je ke stažení a zda má Vítejte u Hartmannových dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 11. 2021
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 129 Kč (HD)
Stream
Stream
od 1. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vítejte u Hartmannových recenze a hodnocení

Tvůj názor na Vítejte u Hartmannových?

Ve filmu Vítejte u Hartmannových hrají Senta Berger, Heiner Lauterbach, Florian David Fitz, Palina Rojinski, Elyas M’Barek, Eric Kabongo, Uwe Ochsenknecht.

Film Vítejte u Hartmannových režíruje Simon Verhoeven.

Film Vítejte u Hartmannových má 113 minut.

Film Vítejte u Hartmannových můžete vidět na iTunes, Stream.

Film Vítejte u Hartmannových je online na iTunes, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.