FB pixel TP pixel
Vlčí halíř
Vlčí halíř

Vlčí halíř

Vlčí halíř
Česko | 1975 | Životopisné filmy | Spisovatelé

Televizní inscenace na motivy románu J. Š. Baara "Paní komisarka" o Boženě Němcové zachycuje chodské období jejího života. Vypráví o manželském svazku s Josefem Němcem, který jako finanční úředník zůstával vždy ve stínu své slavné ženy. Inscenace je představuje jako dva lidi, kterým láska k národu v...

Televizní inscenace na motivy románu J. Š. Baara "Paní komisarka" o Boženě Němcové zachycuje chodské období jejího života. Vypráví o manželském svazku s Josefem Němcem, který jako finanční úředník zůstával vždy ve stínu své slavné ženy. Inscenace je představuje jako dva lidi, kterým láska k národu vrostla do srdce a kteří nechtěli, a ani nemohli, stát stranou boje, který bylo třeba svést, aby budoucnost národa byla svobodou pro jeho lid.

IMDb  56 % CSFD  73 %

Vlčí halíř online

Sledovat Vlčí halíř online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vlčí halíř online, zda je ke stažení a zda má Vlčí halíř dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 17. 1. 2001
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlčí halíř obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vlčí halíř, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vlčí halíř postavy.

Vlčí halíř recenze a hodnocení

Ve filmu Vlčí halíř hrají Jana Březinová, Radoslav Brzobohatý, Ota Sklenčka, Petr Haničinec, Karel Höger, Bedřich Prokoš, Josef Kalena, Václav Fišer, František Vicena, Jaroslav Kotrba, Petr Patera.

Film Vlčí halíř režíruje Jaroslav Novotný.

Film Vlčí halíř můžete vidět na iVysílání.

Film Vlčí halíř je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.