FB pixel TP pixel
Vodník a Karolínka
Vodník a Karolínka

Vodník a Karolínka

Vodník a Karolínka
Česko | 2010 | Pohádky | Rodinné

Když se do sebe zakoukají vodník Jonáš a mlynářova dcera Karolínka, nemají to vůbec jednoduché. Jonášovi v lásce brání jeho otec, nerudný vodník Hastrbuch, Karolínka zas nemá potuchy, že její milý Jonáš není člověk. Ještěže je tu mládek Libor, který udělá všechno pro to, aby celou ves, a obzvlášť Ka...

Když se do sebe zakoukají vodník Jonáš a mlynářova dcera Karolínka, nemají to vůbec jednoduché. Jonášovi v lásce brání jeho otec, nerudný vodník Hastrbuch, Karolínka zas nemá potuchy, že její milý Jonáš není člověk. Ještěže je tu mládek Libor, který udělá všechno pro to, aby celou ves, a obzvlášť Karolínku, před tím vodnickým padouchem ochránil. Co na tom, že bude intrikovat a lhát? Hlavně když dokáže, aby Karolínka Jonáše zavrhla a dala přednost jemu, udatnému Liborovi. Zanedlouho je všem ve vsi jasné, kdo může za utopení ponocného Konvičky, zkaženou mouku, požár mlýna i další lotroviny. Rozezlení vesničané uspořádají hon na vodníka, a k tomu ještě na Jonášovu hlavu dopadne nesmiřitelná vodnická kletba. A teď Konvičkova dušičko Karolínce raď! Jak obměkčit starého Hastrbucha, přesvědčit sousedy o Jonášově nevině, najít Jonáše a vysvobodit ho ze zakletí?

Hrají: Josef Somr, Filip Cíl, Ivana Korolová, Jakub Gottwald, David Prachař, Barbora Jánová

Režie: Jaroslav Hovorka

IMDb  62 % Kinobox  54 %

Vodník a Karolínka online

Sledovat Vodník a Karolínka online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vodník a Karolínka online, zda je ke stažení a zda má Vodník a Karolínka dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 4. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vodník a Karolínka recenze a hodnocení

Ve filmu Vodník a Karolínka hrají Josef Somr, Filip Cíl, Ivana Korolová, Jakub Gottwald, David Prachař, Barbora Jánová.

Film Vodník a Karolínka režíruje Jaroslav Hovorka.

Film Vodník a Karolínka můžete vidět na iVysílání.

Film Vodník a Karolínka je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.