FB pixel TP pixel
Murder at 1600

Vražda v Bílém domě

Murder at 1600
USA | 1997 | Thrillery | Terorismus | 107 minut

Pennsylvania Avenue 1600, Washington D.C., jedna z nejprestižnějších adres na světě - Bílý dům. Přestože se jedná o jeden z nejpřísněji sledovaných objektů, bují tu sex a vzápětí se na exkluzivních záchodcích povaluje zneužitá mrtvola půvabné úřednice. Kdo vraždu spáchal a proč?! Právě po tom pátrá ...

Pennsylvania Avenue 1600, Washington D.C., jedna z nejprestižnějších adres na světě - Bílý dům. Přestože se jedná o jeden z nejpřísněji sledovaných objektů, bují tu sex a vzápětí se na exkluzivních záchodcích povaluje zneužitá mrtvola půvabné úřednice. Kdo vraždu spáchal a proč?! Právě po tom pátrá policista z oddělení vražd Harlan Regis a tajná agentka Nina Chance. Záleží jen na nich, jak zajistí, aby vrah neunikl spravedlnosti...

IMDb  60 %

Vražda v Bílém domě online

Sledovat Vražda v Bílém domě online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražda v Bílém domě online, zda je ke stažení a zda má Vražda v Bílém domě dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 11. 2022
Půjčení za 79 Kč Nákup za 299 Kč nebo 329 Kč (HD)

Vražda v Bílém domě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vražda v Bílém domě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vražda v Bílém domě postavy.

Vražda v Bílém domě zajímavosti

Celosvětové tržby
25 804 707 $
Tržby v USA
25 804 707 $
Tržby v českých kinech
649 273 Kč
Návštěvnost v českých kinech
15 106 diváků

Vražda v Bílém domě recenze a hodnocení

Ve filmu Vražda v Bílém domě hrají Wesley Snipes, Diane Lane, Daniel Benzali, Diane Baker, Tate Donovan, Harris Yulin, Nicholas Pryor.

Film Vražda v Bílém domě režíruje Dwight H. Little.

Film Vražda v Bílém domě má 107 minut.

Film Vražda v Bílém domě vidělo v českých kinech 15 106 diváků.

Film Vražda v Bílém domě můžete vidět na iTunes.

Film Vražda v Bílém domě je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.