FB pixel TP pixel
The Scopone Game
The Scopone Game

Vysoká karetní hra

The Scopone Game
Itálie | 1972 | Drama | Poker | 113 minut

Boháči hrají pro zábavu a chudáci o všechno – padni komu padni... Každý rok Peppino (Alberto Sordi) a jeho žena Antonia (Silvana Manganová) netrpělivě vyhlížejí příjezd americké miliardářky do Říma. Excentrická dáma (Bette Davisová) je totiž pokaždé zve na partičku karet o velké peníze a protože neu...

Boháči hrají pro zábavu a chudáci o všechno – padni komu padni... Každý rok Peppino (Alberto Sordi) a jeho žena Antonia (Silvana Manganová) netrpělivě vyhlížejí příjezd americké miliardářky do Říma. Excentrická dáma (Bette Davisová) je totiž pokaždé zve na partičku karet o velké peníze a protože neustále cestuje za teplým podnebím, ve své italské vile stráví vždy jen pár týdnů. Vetešník a jeho manželka za ta dlouhá léta ani jednou nevyhráli, tentokrát však cítí, že smůlu určitě prolomí. Ještě aby ne – celý rok starobylou hru scopone scientifico trénovali a počítali karty. Manželskému páru fandí také celá chudinská čtvrť, která vidí karetní souboj jako příležitost srovnat účty s nafrněnými boháči. Hra však probíhá jako obvykle a zatímco obě ženy hrají na mistrovské úrovni, Peppino se drží moc při zdi a sekretář George (Joseph Cotten) si zase neumí spočítat karty. Roztrpčená Antonia tak při další odvetě zkusí štěstí s novým partnerem, profesionálním hráčem a podvodníčkem Righettem (Domenico Modugno). Jak se ovšem ukáže, stará dáma je ochotná obětovat téměř cokoliv, aby neprohrála byť jen jediný cent.

IMDb  75 % CSFD  66 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Vysoká karetní hra online

Vysoká karetní hra online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Vysoká karetní hra obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vysoká karetní hra, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vysoká karetní hra postavy.

Alberto Sordi
Alberto Sordi
Peppino
Silvana Mangano
Silvana Mangano
Antonia
Bette Davis
Bette Davis
'A vecchia
Joseph Cotten
Joseph Cotten
George
Mario Carotenuto
Mario Carotenuto
Il Professore
Domenico Modugno
Domenico Modugno
Righetto
Daniele Dublino
Daniele Dublino
Don Roberto, il parroco
Luciana Lehar
Luciana Lehar
Jolanda, sorella di Peppino
Franca Scagnetti
Franca Scagnetti
Pasqualina, la cuoca

Vysoká karetní hra recenze a hodnocení