FB pixel TP pixel
The Lazarus Effect
The Lazarus Effect

Vzkříšení démona

The Lazarus Effect
USA | 2015 | Thrillery | Démoni | 83 minut

Skupina vědců se snaží posunout poznání až na samou hranici božství a získat možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých...

Skupina vědců se snaží posunout poznání až na samou hranici božství a získat možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.

IMDb  52 %

Vzkříšení démona online

Sledovat Vzkříšení démona online můžeš na iTunes, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vzkříšení démona online, zda je ke stažení a zda má Vzkříšení démona dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 14. 4. 2021
Nákup za 39 Kč nebo 59 Kč (HD)
Starmax
Starmax
od 2. 11. 2021
Cena nezjištěna

Vzkříšení démona obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vzkříšení démona, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vzkříšení démona postavy.

Vzkříšení démona novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vzkříšení démona, které najdeš na našem webu.

Pozor, hlášení! Netflix za pár dní opustí dalších 13 filmů
Pozor, hlášení! Netflix za pár dní opustí dalších 13 filmů
11.08.2020 | Tipy na film

Blíží se polovina měsíce a to bohužel znamená, že Netflix provede další čistku ve svém zakoupeném obsahu. Samozřejmě se může stát, že se některé z titulů v dalších dnech na službě znovu objeví, neboť jim Netflix prodlouží licenci. Moc bychom na to ale nesázeli.

Vzkříšení démona zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 314 105 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 768 diváků

Vzkříšení démona recenze a hodnocení

Ve filmu Vzkříšení démona hrají Olivia Wilde, Mark Duplass, Donald Glover, Evan Peters, Sarah Bolger, Bruno Gunn, Ray Wise.

Film Vzkříšení démona režíruje David Gelb.

Film Vzkříšení démona má 83 minut.

Film Vzkříšení démona vidělo v českých kinech 9 768 diváků.

Film Vzkříšení démona můžete vidět na iTunes, Starmax, Voyo.

Film Vzkříšení démona je online na iTunes, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.