FB pixel TP pixel
Stardust Memories
Stardust Memories

Vzpomínky na hvězdný prach

Stardust Memories
USA | 1980 | Drama | Showbyznys | 89 minut

Woody Allen se ocitl v osobní i tvůrčí krizi. Nesnáší ctitelky, ale sám žít nechce. A jeho poslední film taky není dokončen... Populární komik Sandy Bates, z něhož se stal úspěšný filmař, se ocitl v okamžiku velké tvůrčí a osobní krize. Došel do bodu, kdy už nedokáže nic veselého vyprávět. Chtěl by...

Woody Allen se ocitl v osobní i tvůrčí krizi. Nesnáší ctitelky, ale sám žít nechce. A jeho poslední film taky není dokončen... Populární komik Sandy Bates, z něhož se stal úspěšný filmař, se ocitl v okamžiku velké tvůrčí a osobní krize. Došel do bodu, kdy už nedokáže nic veselého vyprávět. Chtěl by natočit nějaké drama, zjevují se mu různé obrazy z námětu, který má v hlavě. Nesnáší své ctitelky, ale popularity se vzdát nedokáže. Nechce žít sám, a přitom se nemůže rozhodnout pro trvalou partnerku. Váhá, zda má začít žít s Dorrií , nebo Isobel. Obě ženy mají zcela odlišné povahy, nemůže si prostě vybrat a najednou je tu třetí žena Daisy... Sandy také není schopen dokončit svůj poslední film, odmítá slevit z vlastních uměleckých nároků a přizpůsobit se producentům, kteří chtějí, aby své dílo dokončil podle jejich představ.

Hrají: Woody Allen, Charlotte Rampling, Jessica Harper, Marie-Christine Barrault, Tony Roberts, Daniel Stern, Amy Wright

Režie: Woody Allen

IMDb  74 % Kinobox  72 %

Vzpomínky na hvězdný prach online

Sledovat Vzpomínky na hvězdný prach online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vzpomínky na hvězdný prach online, zda je ke stažení a zda má Vzpomínky na hvězdný prach dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vzpomínky na hvězdný prach recenze a hodnocení

Tvůj názor na Vzpomínky na hvězdný prach?

Ve filmu Vzpomínky na hvězdný prach hrají Woody Allen, Charlotte Rampling, Jessica Harper, Marie-Christine Barrault, Tony Roberts, Daniel Stern, Amy Wright.

Film Vzpomínky na hvězdný prach režíruje Woody Allen.

Film Vzpomínky na hvězdný prach má 89 minut.

Film Vzpomínky na hvězdný prach můžete vidět na iTunes.

Film Vzpomínky na hvězdný prach je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.