FB pixel TP pixel
W
W

W.

W
USA | 2008 | Drama | 131 minut

Uznávaný režisér Oliver Stone se pustil do ambiciózního filmového projektu, ve kterém mapuje osobní život i politickou kariéru bývalého amerického prezidenta George Walkera Bushe. Snímek nahlíží na Bushovy problémy s alkoholem, komplikovaný vztah k otci a na jeho postavení politika, který si vyslouž...

Uznávaný režisér Oliver Stone se pustil do ambiciózního filmového projektu, ve kterém mapuje osobní život i politickou kariéru bývalého amerického prezidenta George Walkera Bushe. Snímek nahlíží na Bushovy problémy s alkoholem, komplikovaný vztah k otci a na jeho postavení politika, který si vysloužil pověst jednoho z nejméně populárních amerických prezidentů historie. Bushův filmový životopis získal řadu kontroverzních reakcí, ale Oliver Stone nahlíží na 43. amerického prezidenta nestranným pohledem a finální hodnocení jeho osmiletého vládnutí nechává na divácích. Snímek vyniká zejména hereckým výkonem Joshe Brolina v roli republikána George Bushe.

Hrají: Josh Brolin, Ioan Gruffudd, Richard Dreyfuss, Scott Glenn, James Cromwell, Jeffrey Wright, Bruce McGill

Režie: Oliver Stone

IMDb  63 % Kinobox  62 %

W. online

Sledovat W. online můžeš na Filmy v češtině, Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film W. online, zda je ke stažení a zda má W. dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | od 29. 6. 2022
Zdarma
Google Play
Google Play
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 28. 2. 2023
Půjčení za 82 Kč Nákup za 290 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

W. novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu W., které najdeš na našem webu.

20 nejlepších filmů s americkými prezidenty, které musíte vidět
20 nejlepších filmů s americkými prezidenty, které musíte vidět
21.01.2021 9:00:00 | Tipy na film

Joe Biden se oficiálně ujal prezidentského úřadu a stal se nejmocnějším mužem světa. Pojďme se podívat, kterak se prezidenti, ať už reální či vymyšlení, zapsali do dějin filmu. Vybrali jsme pro vás několik povedených kousků.

Od Rošťáků k Avengers - 10 rolí, kde září Josh Brolin
Od Rošťáků k Avengers - 10 rolí, kde září Josh Brolin
12.02.2018 | Tipy na film

Jubilejní padesáté narozeniny dnes slaví jeden z nejcharismatičtějších herců posledních let, Josh Brolin. Při této příležitosti si pojďme připomenout deset filmů, ve kterých nás tento sympaťák nejvíce zaujal.

W. recenze a hodnocení

Ve filmu W. hrají Josh Brolin, Ioan Gruffudd, Richard Dreyfuss, Scott Glenn, James Cromwell, Jeffrey Wright, Bruce McGill.

Film W. režíruje Oliver Stone.

Film W. má 131 minut.

Film W. můžete vidět na Filmy v češtině, Google Play.

Film W. je online na Filmy v češtině, Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.