FB pixel TP pixel
War Photographer
War Photographer

War Photographer

War Photographer
Švýcarsko | 2001 | 96 minut

Snímek o americkém fotografovi Jamesi Nachtweyovi, o jeho motivaci, strachu a denní rutině válečného fotografa. Uvěříme-li hollywoodským filmům, pak jsou všichni váleční fotografové otrlí a cyničtí drsňáci. Jak jinak by v tak hrůzných situacích mohli myslet na „dobu osvitu“?Švýcarský režisér a produ...

Snímek o americkém fotografovi Jamesi Nachtweyovi, o jeho motivaci, strachu a denní rutině válečného fotografa. Uvěříme-li hollywoodským filmům, pak jsou všichni váleční fotografové otrlí a cyničtí drsňáci. Jak jinak by v tak hrůzných situacích mohli myslet na „dobu osvitu“?Švýcarský režisér a producent Christian Frei následoval Jamese Nachtweye na cestách po válečných oblastech v Indonésii, Kosovu či Palestině. Používal speciální mikrokamery připevněné na Nachtweyův fotoaparát.Můžeme tak sledovat, jak slavný fotograf čeká na rozhodující okamžik. Slyšíme, jak dýchá. Poprvé v historii filmů o životě fotografů přináší tato technika autentický vhled do práce zúčastněného fotožurnalisty.

IMDb  80 % CSFD  86 %

War Photographer online

Sledovat War Photographer online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film War Photographer online, zda je ke stažení a zda má War Photographer dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 12. 12. 2016
Předplatné za 145 Kč

War Photographer obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu War Photographer, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu War Photographer postavy.

War Photographer recenze a hodnocení