FB pixel TP pixel
War Photographer
War Photographer

War Photographer

War Photographer
Švýcarsko | 2001 | 96 minut

Snímek o americkém fotografovi Jamesi Nachtweyovi, o jeho motivaci, strachu a denní rutině válečného fotografa. Uvěříme-li hollywoodským filmům, pak jsou všichni váleční fotografové otrlí a cyničtí drsňáci. Jak jinak by v tak hrůzných situacích mohli myslet na „dobu osvitu“?Švýcarský režisér a produ...

Snímek o americkém fotografovi Jamesi Nachtweyovi, o jeho motivaci, strachu a denní rutině válečného fotografa. Uvěříme-li hollywoodským filmům, pak jsou všichni váleční fotografové otrlí a cyničtí drsňáci. Jak jinak by v tak hrůzných situacích mohli myslet na „dobu osvitu“?Švýcarský režisér a producent Christian Frei následoval Jamese Nachtweye na cestách po válečných oblastech v Indonésii, Kosovu či Palestině. Používal speciální mikrokamery připevněné na Nachtweyův fotoaparát.Můžeme tak sledovat, jak slavný fotograf čeká na rozhodující okamžik. Slyšíme, jak dýchá. Poprvé v historii filmů o životě fotografů přináší tato technika autentický vhled do práce zúčastněného fotožurnalisty.

Hrají: James Nachtwey, Christiane Amanpour, Hans-Hermann Klare, Christiane Breustedt, Des Wright, Denis O'Neill

Režie: Christian Frei

IMDb  80 % Kinobox  82 %

War Photographer online

Sledovat War Photographer online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film War Photographer online, zda je ke stažení a zda má War Photographer dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | původní znění | od 12. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

War Photographer recenze a hodnocení

Ve filmu War Photographer hrají James Nachtwey, Christiane Amanpour, Hans-Hermann Klare, Christiane Breustedt, Des Wright, Denis O'Neill.

Film War Photographer režíruje Christian Frei.

Film War Photographer má 96 minut.

Film War Photographer můžete vidět na DaFilms.

Film War Photographer je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.