FB pixel TP pixel
Wild Wild West

Wild Wild West

Wild Wild West
USA | 1999 | Dobrodružné filmy | Steampunk | 106 minut

Píše se rok 1869 a černošský vládní agent, hrdina občanské války, James West, je na stopě generála McGratha, přezdívaného Řezník z New Liberty. Na vlastní pěst se generála snaží dopadnout také svérázný šerif a vynálezce Artemus Gordon, mistr převleků a nevídaných vynálezů. V městečku Morgan však gen...

Píše se rok 1869 a černošský vládní agent, hrdina občanské války, James West, je na stopě generála McGratha, přezdívaného Řezník z New Liberty. Na vlastní pěst se generála snaží dopadnout také svérázný šerif a vynálezce Artemus Gordon, mistr převleků a nevídaných vynálezů. V městečku Morgan však generál oběma agentům unikne, a jako by to bylo málo, jeho mužům se podaří odvézt uneseného vědce Escobara. Prezident Grant proto oběma agentům nařídí, aby spolupracovali a zjistili kam a proč McGrath unáší americké vědce. Spolupracovat však pro oba agenty není zrovna jednoduché. Zatímco West je mužem akce, který nejprve střílí a pak se ptá, Gordon je pravým opakem, nejprve dlouho analyzuje a pak teprve zcela promyšleně jedná. Díky Gordonovým znalostem a vynálezům se agenti dostanou na stopu šíleného a nesmírně bohatého génia, jižanského veterána Arlisse Lovelesse, který ve válce přišel o polovinu těla.

IMDb  49 %

Wild Wild West online

Sledovat Wild Wild West online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Wild Wild West online, zda je ke stažení a zda má Wild Wild West dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 12. 2015
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč (i HD)

Wild Wild West obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Wild Wild West, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Wild Wild West postavy.

Wild Wild West novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Wild Wild West, které najdeš na našem webu.

10 nejzásadnějších filmových vzletů a pádů v kariéře Willa Smithe
10 nejzásadnějších filmových vzletů a pádů v kariéře Willa Smithe
21.10.2019 | Tipy na film

Will Smith se objevuje jak v zajímavých projektech, tak v totálně divných a neúspěšných filmech. Za svou kariéru zažil už dost vzletů a pádů a těžko předvídat, co z toho bude jeho příští projekt. Připomeňme si ty nejzásadnější obraty ve Smithově kariéře.

Wild Wild West zajímavosti

Celosvětové tržby
222 104 681 $
Tržby v USA
113 804 681 $
Tržby v českých kinech
3 235 205 Kč
Návštěvnost v českých kinech
55 798 diváků

Wild Wild West recenze a hodnocení

Ve filmu Wild Wild West hrají Will Smith, Kevin Kline, Kenneth Branagh, Salma Hayek, M. Emmet Walsh, Ted Levine, Frederique van der Wal.

Film Wild Wild West režíruje Barry Sonnenfeld.

Film Wild Wild West má 106 minut.

Film Wild Wild West vidělo v českých kinech 55 798 diváků.

Film Wild Wild West můžete vidět na iTunes.

Film Wild Wild West je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.