FB pixel TP pixel
Lonely Hearts
Lonely Hearts

Zabijáci osamělých srdcí

Lonely Hearts
USA | 2006 | Krimi filmy | Sériový vrah | 108 minut

Příběh založený na skutečných událostech o dvou detektivech z oddělení vražd pronásledujících Marthu Beck a Raymonda Fernandeze, vraždící pár známý jako "Vrazi Osamělých Srdcí" hledajících své oběti mezi láskychtivými ženami. Na konci čtyřicátých let Martha Beck (Salma Hayek) a Raymond Fernandez (Ja...

Příběh založený na skutečných událostech o dvou detektivech z oddělení vražd pronásledujících Marthu Beck a Raymonda Fernandeze, vraždící pár známý jako "Vrazi Osamělých Srdcí" hledajících své oběti mezi láskychtivými ženami. Na konci čtyřicátých let Martha Beck (Salma Hayek) a Raymond Fernandez (Jared Leto) vraždili válkou ovdovělé ženy, jež odpověděly na jejich inzerát v novinách. Stejným způsobem se Ray potkal s Marthou, jenže tam se něco nepovedlo. Oba se do sebe zamilovali na první pohled. Spolu pak (Martha jako jeho sestra) okrádali a brutálně vražd…

Hrají: John Travolta, James Gandolfini, Salma Hayek, Jared Leto, Laura Dern, Michael Gaston, Dan Byrd

Režie: Todd Robinson

IMDb  65 % Kinobox  62 %

Zabijáci osamělých srdcí online

Sledovat Zabijáci osamělých srdcí online můžeš na Kinobox, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zabijáci osamělých srdcí online, zda je ke stažení a zda má Zabijáci osamělých srdcí dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 5. 6. 2023
Zdarma
Starmax
Starmax
od 1. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zabijáci osamělých srdcí recenze a hodnocení

Tvůj názor na Zabijáci osamělých srdcí?

Ve filmu Zabijáci osamělých srdcí hrají John Travolta, James Gandolfini, Salma Hayek, Jared Leto, Laura Dern, Michael Gaston, Dan Byrd.

Film Zabijáci osamělých srdcí režíruje Todd Robinson.

Film Zabijáci osamělých srdcí má 108 minut.

Film Zabijáci osamělých srdcí můžete vidět na Kinobox, Starmax.

Film Zabijáci osamělých srdcí je online na Kinobox, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.