FB pixel TP pixel
Book of Shadows: Blair Witch 2
Book of Shadows: Blair Witch 2

Záhada Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
USA | 2000 | Blair Witch | Horory | 90 minut

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch, a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni t...

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch, a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo, a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí, který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu."

IMDb  40 %
Voyo
Horory na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Záhada Blair Witch 2 online

Záhada Blair Witch 2 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Záhada Blair Witch 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Záhada Blair Witch 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Záhada Blair Witch 2 postavy.

Záhada Blair Witch 2 zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 380 076 Kč
Návštěvnost v českých kinech
36 176 diváků

Záhada Blair Witch 2 recenze a hodnocení