FB pixel TP pixel
Book of Shadows: Blair Witch 2
Book of Shadows: Blair Witch 2

Záhada Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
USA | 2000 | Blair Witch | Horory | Démoni | 90 minut

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch, a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni t...

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch, a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo, a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí, který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu."

Hrají: Kim Director, Jeffrey Donovan, Erica Leerhsen, Tristine Skyler, Stephen Barker Turner

Režie: Joe Berlinger

IMDb  40 % Kinobox  33 %

Záhada Blair Witch 2 online

Sledovat Záhada Blair Witch 2 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhada Blair Witch 2 online, zda je ke stažení a zda má Záhada Blair Witch 2 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 22. 7. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhada Blair Witch 2 zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 380 076 Kč
Návštěvnost v českých kinech
36 176 diváků

Záhada Blair Witch 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Záhada Blair Witch 2 hrají Kim Director, Jeffrey Donovan, Erica Leerhsen, Tristine Skyler, Stephen Barker Turner.

Film Záhada Blair Witch 2 režíruje Joe Berlinger.

Film Záhada Blair Witch 2 má 90 minut.

Film Záhada Blair Witch 2 vidělo v českých kinech 36 176 diváků.

Film Záhada Blair Witch 2 můžete vidět na iTunes.

Film Záhada Blair Witch 2 je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.