FB pixel TP pixel
Mystery Woman: Snapshot
Mystery Woman: Snapshot

Záhadná žena: Fotografie

Mystery Woman: Snapshot
USA | 2005 | Mystery Woman | Krimi filmy | Záhada | 85 minut

Majitelka malebného knihkupectví a nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová přijme neobvyklé pozvání své kamarádky Barbary Sommersové, aby ji doprovázela při čtení poslední vůle bratra Alberta. Když se Barbara dozví, že bratr v závěti odkázal celý rodinný podnik své mladé manželce Madelin a dceři ...

Majitelka malebného knihkupectví a nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová přijme neobvyklé pozvání své kamarádky Barbary Sommersové, aby ji doprovázela při čtení poslední vůle bratra Alberta. Když se Barbara dozví, že bratr v závěti odkázal celý rodinný podnik své mladé manželce Madelin a dceři z prvního manželství Fawn, je v šoku. Polovina firmy byla totiž od smrti otce její a nikdy se svého podílu nevzdala. Na místě obviní své chamtivé příbuzné z podvodu a chce ukázat dokument, ve kterém údajně dobrovolně za malou kompenzaci přepsala všechny své akcie na bratra. Ještě téhož dne je ale před vlastním domem zastřelena.

Záhadná žena: Fotografie obsazení

Herci: Kellie Martin, Clarence Williams III, Nina Siemaszko, Casey Sander, Patty McCormack, Brad Greenquist, Robyn Lively

Režie: Georg Stanford Brown

IMDb  68 % Kinobox  58 % Záhadná žena: Fotografie CSFD 46 %

Záhadná žena: Fotografie online

Sledovat Záhadná žena: Fotografie online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhadná žena: Fotografie online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Záhadná žena: Fotografie dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 20. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhadná žena: Fotografie recenze a hodnocení

Tvůj názor na Záhadná žena: Fotografie?

Ve filmu Záhadná žena: Fotografie hrají Kellie Martin, Clarence Williams III, Nina Siemaszko, Casey Sander, Patty McCormack, Brad Greenquist, Robyn Lively.

Film Záhadná žena: Fotografie režíruje Georg Stanford Brown.

Film Záhadná žena: Fotografie má 85 minut.

Film Záhadná žena: Fotografie můžete vidět na Filmbox+.

Film Záhadná žena: Fotografie je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.