FB pixel TP pixel
Mystery Woman: Sing Me a Murder
Mystery Woman: Sing Me a Murder

Záhadná žena: Zpěv smrti

Mystery Woman: Sing Me a Murder
USA | 2005 | Mystery Woman | Krimi filmy | Záhada | 120 minut

Nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová souhlasí s tím, aby v jejím malebném knihkupectví proběhl charitativní koncert slavného folkrockového tria sedmdesátých let. Než ale začne skupina zkoušet, kdosi zavraždí jejich manažera Jasona Hurda. Jak záhy vyjde najevo, těsně před smrtí ho navštívila po...

Nadšená milovnice záhad Samantha Kinseyová souhlasí s tím, aby v jejím malebném knihkupectví proběhl charitativní koncert slavného folkrockového tria sedmdesátých let. Než ale začne skupina zkoušet, kdosi zavraždí jejich manažera Jasona Hurda. Jak záhy vyjde najevo, těsně před smrtí ho navštívila podivná dvojice mužů. Jedním z nich je podle otisku prstu na místě činu hudební producent Bolen, muž s pestrou minulostí, který byl v minulosti podezřelý mimo jiné i z okrádání kapel o honoráře.

Hrají: Kellie Martin, Clarence Williams III, Nina Siemaszko, Casey Sander, Brad Rowe, David Naughton, John Getz

Režie: Stephen Bridgewater

IMDb  65 % Kinobox  58 %

Záhadná žena: Zpěv smrti online

Sledovat Záhadná žena: Zpěv smrti online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhadná žena: Zpěv smrti online, zda je ke stažení a zda má Záhadná žena: Zpěv smrti dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 20. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhadná žena: Zpěv smrti recenze a hodnocení

Tvůj názor na Záhadná žena: Zpěv smrti?

Ve filmu Záhadná žena: Zpěv smrti hrají Kellie Martin, Clarence Williams III, Nina Siemaszko, Casey Sander, Brad Rowe, David Naughton, John Getz.

Film Záhadná žena: Zpěv smrti režíruje Stephen Bridgewater.

Film Záhadná žena: Zpěv smrti má 120 minut.

Film Záhadná žena: Zpěv smrti můžete vidět na Filmbox+.

Film Záhadná žena: Zpěv smrti je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.