FB pixel TP pixel
Mystery Woman: Vision of a Murder
Mystery Woman: Vision of a Murder

Záhadná žena: Vražda v lázních

Mystery Woman: Vision of a Murder
USA | 2005 | Mystery Woman | Krimi filmy | Záhada | 120 minut

Zázračné lázně nabízející dokonalý odpočinek pro tělo, mysl i ducha. Ovšem ne každý to tak vnímá. Vítejte v Drummondových lázních, vybavených nejmodernější technologií v oblasti regenerace pleti i těla i kompletními dietetickými programy. To vše za velmi nízké ceny. Doslova snové útočiště pro Samant...

Zázračné lázně nabízející dokonalý odpočinek pro tělo, mysl i ducha. Ovšem ne každý to tak vnímá. Vítejte v Drummondových lázních, vybavených nejmodernější technologií v oblasti regenerace pleti i těla i kompletními dietetickými programy. To vše za velmi nízké ceny. Doslova snové útočiště pro Samanthu Kinseyovou (Kellie Martinová nominované na cenu Emmy za Pohotovost), kterou si lázně najali, aby jim vytvořila sadu fotografií do nové brožury. Modelkou je její kamarádka Cassie (Nina Siemaszková, More Tales of the City), nadějná advokátka, která se nebrání nějaké té proměně zevnějšku.

Záhadná žena: Vražda v lázních obsazení

Herci: Kellie Martin, Clarence Williams III, Nina Siemaszko, Casey Sander, Charles Shaughnessy, Felicia Day, Lisa Dean Ryan

Režie: Kellie Martin

IMDb  67 % Kinobox  56 % Záhadná žena: Vražda v lázních CSFD 41 %

Záhadná žena: Vražda v lázních online

Sledovat Záhadná žena: Vražda v lázních online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhadná žena: Vražda v lázních online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Záhadná žena: Vražda v lázních dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 15. 6. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhadná žena: Vražda v lázních recenze a hodnocení

Tvůj názor na Záhadná žena: Vražda v lázních?

Ve filmu Záhadná žena: Vražda v lázních hrají Kellie Martin, Clarence Williams III, Nina Siemaszko, Casey Sander, Charles Shaughnessy, Felicia Day, Lisa Dean Ryan.

Film Záhadná žena: Vražda v lázních režíruje Kellie Martin.

Film Záhadná žena: Vražda v lázních má 120 minut.

Film Záhadná žena: Vražda v lázních můžete vidět na Filmbox+.

Film Záhadná žena: Vražda v lázních je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.