FB pixel TP pixel
Sound of Noise
Sound of Noise

Zvuk hluku

Sound of Noise
Švédsko | 2010 | Komedie | Hudba | 102 minut

Policista Amadeus se odjakživa cítil odstrčen, protože na rozdíl od všech svých příbuzných nemá hudební nadání, a navíc trpí silným odporem k hudbě. Nyní se dostává na stopu skupinky hudebníků, která se rozhodla ovládnout veřejný prostor svými akustickými útoky. Podaří se mu překazit kompozici pro š...

Policista Amadeus se odjakživa cítil odstrčen, protože na rozdíl od všech svých příbuzných nemá hudební nadání, a navíc trpí silným odporem k hudbě. Nyní se dostává na stopu skupinky hudebníků, která se rozhodla ovládnout veřejný prostor svými akustickými útoky. Podaří se mu překazit kompozici pro šest lékařů, pacienta a operační sál, anebo se sám stane obětí války vedené pomocí hudby? Tvůrci filmu naplno zúročují svou fascinaci městským prostředím a ke zvukům, které nás obklopují, přistupují s obdivuhodnou kreativitou. Způsobem, jakým proti sobě staví hlavní postavy a jejich rozdílné postoje, bojuje snímek proti tichu, nudnému střednímu proudu i hudebnímu snobství, ale také ukazuje, že hudební moderna může být zábavná. Při tom všem ale film nezapomíná na své hrdiny a jejich touhu po naprostém klidu, či naopak hlučném vytrhávání z každodennosti. Zvuk hluku dokazuje, že hudba může opravdu měnit životy lidí.

Hrají: Bengt Nilsson, Sanna Persson, Magnus Börjeson, Marcus Haraldsson Boij, Johannes Björk, Fredrik Myhr, Anders Vestergard, Paula McManus, Ralph Carlsson, Peter Schildt, Sven Ahlström

Režie: Johannes Stjärne Nilsson, Ola Simonsson

IMDb  73 % Kinobox  71 %

Zvuk hluku online

Sledovat Zvuk hluku online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zvuk hluku online, zda je ke stažení a zda má Zvuk hluku dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 10. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zvuk hluku zajímavosti

Tržby v českých kinech
27 760 Kč
Návštěvnost v českých kinech
314 diváků

Zvuk hluku recenze a hodnocení

Ve filmu Zvuk hluku hrají Bengt Nilsson, Sanna Persson, Magnus Börjeson, Marcus Haraldsson Boij, Johannes Björk, Fredrik Myhr, Anders Vestergard, Paula McManus, Ralph Carlsson, Peter Schildt, Sven Ahlström.

Film Zvuk hluku režíruje Johannes Stjärne Nilsson, Ola Simonsson.

Film Zvuk hluku má 102 minut.

Film Zvuk hluku vidělo v českých kinech 314 diváků.

Film Zvuk hluku můžete vidět na Edison.

Film Zvuk hluku je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.