FB pixel TP pixel
Zázračný nos
Zázračný nos

Zázračný nos

Zázračný nos
Slovensko | 2016 | Pohádky | Rodinné

Princezna Diana musela ztratit svoji krásu, aby po mnoha zkouškách zjistila, v čem spočívá pravá láska. A aby poznala, že na lidi je třeba mít opravdu „správný nos", když se má člověk dočkat svého štěstí... Romantický pohádkový příběh diváky zavede do zajímavého světa voňavkářského řemesla, kde se v...

Princezna Diana musela ztratit svoji krásu, aby po mnoha zkouškách zjistila, v čem spočívá pravá láska. A aby poznala, že na lidi je třeba mít opravdu „správný nos", když se má člověk dočkat svého štěstí... Romantický pohádkový příběh diváky zavede do zajímavého světa voňavkářského řemesla, kde se však vedle krásy vůní skrývají také sobectví, zloba a intriky. Princezna Diana se má provdat za vojvodu Filipa, se kterým je zasnoubená od malička. Její otec je přesvědčený, že Filip bude pro Dianu vhodným ženichem a oporou. Diana má však pochybnosti – Filip jí prokazuje úctu, ale nikoli romantické city. Diana touží zjistit, zda je láska vévody k ní opravdu upřímná a jestli s ním bude šťastná. V předvečer slavnosti využije nabídky tajemného kouzelníka, který na jarmarku slibuje lidem odpovědi na otázky o jejich osudu a budoucnosti. Diana vypije zázračný elixír, ale až na zámku se zděšením zjistí, že jí narostl dlouhý nos, který kazí její dosud krásnou tvář. Diana se nechce takto nikomu ukázat. Zvláště ne otci a Filipovi, kteří by se za ni určitě styděli. V přestrojení za obyčejné děvče tajně odejde ze zámku, aby mohla najít kouzelníka a získat zpět svoji podobu. Na svém putování se setká s dobrem i zlem a najde pravou lásku. A i když to není zrovna princ, zjistí, že její nos je vlastně zázračný.

Hrají: Kristína Kanátová, Vladislav Plevčík, Anna Javorková, Ivan Romančík, Ján Dobrík, Daniel Fischer, Pavel Višňovský

Režie: Stanislav Párnický

IMDb  57 % Kinobox  51 %

Zázračný nos online

Sledovat Zázračný nos online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zázračný nos online, zda je ke stažení a zda má Zázračný nos dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 15. 1. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zázračný nos recenze a hodnocení

Ve filmu Zázračný nos hrají Kristína Kanátová, Vladislav Plevčík, Anna Javorková, Ivan Romančík, Ján Dobrík, Daniel Fischer, Pavel Višňovský.

Film Zázračný nos režíruje Stanislav Párnický.

Film Zázračný nos můžete vidět na iVysílání.

Film Zázračný nos je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.