FB pixel TP pixel
Oratorio for Prague
Oratorio for Prague

Zbraně pro Prahu

Oratorio for Prague
Česko | 1968 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 26 minut

Jeden z normalizačních filmů, který novodobé dějiny vykládá přesně v intencích komunistické propagandy. Ilustrativní, neživotná historka se váže k pražskému povstání v roce 1945, kdy i venkovští železničáři vezli střelivo na pomoc bojujícímu městu... Ani střet s nacisty je nezastaví, avšak vnucující...

Jeden z normalizačních filmů, který novodobé dějiny vykládá přesně v intencích komunistické propagandy. Ilustrativní, neživotná historka se váže k pražskému povstání v roce 1945, kdy i venkovští železničáři vezli střelivo na pomoc bojujícímu městu... Ani střet s nacisty je nezastaví, avšak vnucující se dobrodružná linie vyšumí do prázdna.

IMDb  76 % CSFD  60 %

Zbraně pro Prahu online

Sledovat Zbraně pro Prahu online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zbraně pro Prahu online, zda je ke stažení a zda má Zbraně pro Prahu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 4. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zbraně pro Prahu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zbraně pro Prahu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zbraně pro Prahu postavy.

Jan Němec
Jan Němec
Režie

Zbraně pro Prahu recenze a hodnocení

Ve filmu Zbraně pro Prahu hrají .

Film Zbraně pro Prahu režíruje Jan Němec.

Film Zbraně pro Prahu má 26 minut.

Film Zbraně pro Prahu můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Zbraně pro Prahu je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.