FB pixel TP pixel
Zbraně pro Prahu
Zbraně pro Prahu

Zbraně pro Prahu

Zbraně pro Prahu
Česko | 1975 | Válečné filmy | 73 minut

Jeden z normalizačních filmů, který novodobé dějiny vykládá přesně v intencích komunistické propagandy. Ilustrativní, neživotná historka se váže k pražskému povstání v roce 1945, kdy i venkovští železničáři vezli střelivo na pomoc bojujícímu městu... Ani střet s nacisty je nezastaví, avšak vnucující...

Jeden z normalizačních filmů, který novodobé dějiny vykládá přesně v intencích komunistické propagandy. Ilustrativní, neživotná historka se váže k pražskému povstání v roce 1945, kdy i venkovští železničáři vezli střelivo na pomoc bojujícímu městu... Ani střet s nacisty je nezastaví, avšak vnucující se dobrodružná linie vyšumí do prázdna.

Hrají: Karel Hlušička, Jiří Kodet, Hana Čížková, Karel Dellapina, L. H. Struna, Jiří Němeček, Jiří Kostka, Slávka Budínová, Libuše Geprtová, Karel Augusta, Zdeněk Kutil

Režie: Ivo Toman

Zbraně pro Prahu online

Sledovat Zbraně pro Prahu online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zbraně pro Prahu online, zda je ke stažení a zda má Zbraně pro Prahu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zbraně pro Prahu recenze a hodnocení

Ve filmu Zbraně pro Prahu hrají Karel Hlušička, Jiří Kodet, Hana Čížková, Karel Dellapina, L. H. Struna, Jiří Němeček, Jiří Kostka, Slávka Budínová, Libuše Geprtová, Karel Augusta, Zdeněk Kutil.

Film Zbraně pro Prahu režíruje Ivo Toman.

Film Zbraně pro Prahu má 73 minut.

Film Zbraně pro Prahu můžete vidět na Voyo.

Film Zbraně pro Prahu je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.