FB pixel TP pixel
Woman at War
Woman at War

Žena na válečné stezce

Woman at War
Island | 2018 | Drama | Pomsta | 101 minut

Padesátnice Halla je zdánlivě spořádaná učitelka a sbormistryně, ale pod klidným zevnějškem dříme víc, než se na první pohled zdá. Tvrdá a nekompromisní žena má ještě druhý život – vede totiž soukromou válku s průmyslovými giganty, kteří ničí islandskou krajinu. Nejhledanější žena ostrova řeší s luk...

Padesátnice Halla je zdánlivě spořádaná učitelka a sbormistryně, ale pod klidným zevnějškem dříme víc, než se na první pohled zdá. Tvrdá a nekompromisní žena má ještě druhý život – vede totiž soukromou válku s průmyslovými giganty, kteří ničí islandskou krajinu. Nejhledanější žena ostrova řeší s lukem v ruce dilema mnohých z nás: jak svým dílem přispět k tomu, aby nedošlo k ekologické a sociální katastrofě?

IMDb  76 % CSFD  77 %

Žena na válečné stezce online

Sledovat Žena na válečné stezce online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Žena na válečné stezce online, zda je ke stažení a zda má Žena na válečné stezce dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 22. 6. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Žena na válečné stezce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Žena na válečné stezce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Žena na válečné stezce postavy.

Žena na válečné stezce zajímavosti

Tržby v českých kinech
157 339 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 441 diváků

Žena na válečné stezce recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
29.01.2019

Navenek spořádaná padesátnice, učitelka stojící v čele místního sboru, tajně vede ještě druhý život „zenové teroristky“. Přichází islandská aktivistická komedie s názvem Žena na válečné stezce....   Celá recenze

 65 %
Rimsy
Rimsy Moviezone

Povedená severskost, které nechybí humor, podmanivý audiovizuál i nebanální myšlenkový rámec. Příběh o příliš horlivé aktivistce vcelku jednoduše pobaví i donut......   Celá recenze

 80 %

Tvůj názor na Žena na válečné stezce?

Ve filmu Žena na válečné stezce hrají Halldóra Geirhar?sdóttir, Jóhann Sigur?arson, Jörundur Ragnarsson, Juan Camillo Roman Estrada, Thorir Samundsson, Vala Kristin Eiriksdottir, Jón Gnarr.

Film Žena na válečné stezce režíruje Benedikt Erlingsson.

Film Žena na válečné stezce má 101 minut.

Film Žena na válečné stezce vidělo v českých kinech 1 441 diváků.

Film Žena na válečné stezce můžete vidět na Edison.

Film Žena na válečné stezce je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.